Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги спліт-систем Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER NG WiFi R32:
- Найвищий клас енергоефективності А++/А+++.
- Преміальна енергоощадна комплектація «GENERATON V».
- Озонобезпечний холодоагент нового покоління R32.
- Адаптація до роботи на обігрівання в північних країнах.
- Інтелектуальне розморожування, підігрівання картера компресора та піддона, багатошвидкісний вентилятор зовнішнього блока.
- Спеціальне програмне забезпечення для ефективної та стабільної роботи в зоні негативних температур.
- Автоматична робота в режимах охолодження, обігрівання, осушення й очищення повітря.
- Работа на обогрев от -25°C до +24°C, на охлаждение от -18°C до +48°C.
- Технологія «I-Action» — плавна стійка робота компресора в діапазоні наднизьких частот (1 Гц).
- Безшумна робота зовнішнього та внутрішнього блока.
- Автоматичне напрямок повітряного потоку по вертикалі та горизонталі з пульта ДК.
- Продумана комплексна система фільтрації із 7 фільтрів «CH 7-SKY Technology».
- Електростатичний фільтр «ECO FRESH».
- Іонізатор «CH SMART-iON Filter».
- Антикорозійне покриття теплообмінника «GREEN-FIN».
- Автономне осушення.
- Функція «Самоочищення»
- Функція «8 °C» для подальшого підтримання температури.
- Автозахист компресора.
- Відновлення налаштувань після відновлення живлення.
- LED-дисплей.
- Модуль WIFI дає змогу керувати пристроєм із будь-якої точки світу.
- Преміумкомплект ДК з підсвіткою й антибактеріальним покриттям.
Функції й особливості спліт-систем Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER NG WiFi R32
- Інверторна технологія передбачає роботу компресора зі змінною продуктивністю, тобто з оптимальною продуктивністю, необхідною системою для досягнення та підтримки заданих параметрів, водночас немає високих кидок пускових струмів, що заощаджує до 50% електроенергії та продовжує ресурс експлуатації обладнання.
- У моделях серії ARCTIC INVERTER NG передбачена низка функцій для створення комфортних умов для життєдіяльності людини. Функція «SLEEP» забезпечує повноцінний сон у разі практично безшумної роботи обладнання з температурою відповідно до біоритмів людини. Підтримка необхідного температурного значення в зоні перебування користувача забезпечує функція «I FEEL», яка відстежує температуру за датчиком, змонтованою в пульті керування.
- За допомогою функції «Таймер» задаються тимчасові інтервали роботи пристрою впродовж доби.
- Функція «Самдіагностика» допомагає автоматично тестувати кондиціонер і видає на індикацію код несправності, що неабияк прискорить тривалість ремонтних робіт і скоротить час простою.
- Безпечну та ефективну експлуатацію на нагрівання в зимову пору забезпечують функція інтелектуального розморожування, підігрівання картера компресора та піддона зовнішнього блока.
Комплектація Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER NG Wi-Fi R32
У комплекті постачання спліт-системи: настінний блок для встановлення в кондиціонованому приміщенні, зовнішній блок і пульт ДК.
Монтаж Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER NG WiFi R32
Монтаж настінної спліт-системи виробляється сертифікованими фахівцями згідно з послідовності, представленою в технічній документації.
Підібрати та купити кондиціонер Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER NG (Wi-Fi) R32 з доставкою можна на нашому сайті самостійно або ознайомившись із менеджерами. Вони кваліфіковано допоможуть у виборі необхідної моделі, все зроблять для доставки та за організації монтажу обраним Вами спліт-системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 5,1 |
| SEER | 6,8 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 9 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 27.50 кг |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 48 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | тихий кондиціонер |
| Площа | 25 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.60 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -25 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 560 м?/год |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 22, 24, 26, 28, 32, 35, 37 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 50 дБ |
| Функції | wi-fi керування,іонізація, режим роботи, самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 790 мм / 275 мм / 200 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 776 мм / 540 мм / 320 мм |

