Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C;
- Захист будинку від обмерзання +8 °C;
- «CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність чинній з 1-01-2013 директиві Європейського Союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A++;
- Екстранизький рівень шуму — усього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Найвищий клас енергоефективності. Енергоощадна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency — Generation V;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Показ поточного часу доби на пульті Д/К нового покоління;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний подавач»; фільтр «Нанотитановий антихімічний каталізатор»; Електричний пилоуловлювальний фільтр; Катехіновий фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED-дисплей на панелі внутрішнього блока. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
- Режим комфортного сну SLEЕР (кілька варіантів ручного настроювання);
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Затримка пуску вентилятора для унеможливлення обдування холодним повітрям у режимі нагрівання;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт — Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
- Інтелектуальна система захисту від обмерзання;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувацькі характеристики | |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 32, 35, 38, 41, 44, 47, 50 дБ |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 65 кг |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 1.75,1.85 кВт |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 16.50 кг |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1101 мм / 327 мм / 249 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 1000 мм / 790 мм / 427 мм |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 1250 м?/год |
| SCOP | 4,1 |
| Функції | wi-fi керування,іонізація, режим роботи, самоочищення,таймер 24 години |
| SEER | 6,5 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 56 дБ |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 50 м |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 16 мм |
| Особливості | Дизайнерські кондиціонери |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Макс. температура на охолодження | 54 °C |
| Гарантія | 24 мес. |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | сріблястий, сірий |
| Площа | 70 кв.м |
| Максимальний перепад висот, м | 30 м |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Тип компресора | Інвертор |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Wi-Fi | Да |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |

