Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Побутовий тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах;
- Оригінальний компресор ТМ MITSUBISHI ELECTRIC;
- Температурний діапазон ефективної роботи від -28°C до +24°C на тепло, від +18°C до +48°C на холод;
- DC інверторний мотор внутрішнього блоку нового покоління;
- Step-less Fan Control - унікальна технологія плавного регулювання швидкості вентилятора внутрішнього блоку в широкому діапазоні від 1 до 100%;
- Вищий клас енергоефективності А+++;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація "GENERATON V" (підвищений контроль якості матеріалів);
- Плазмовий очисник повітря преміального типу - унікальна система, яка очищає повітря від бактерій, вірусів, неприємних запахів і алергенів;
- Екстранизький рівень шуму вн. блоку - всього 18 дБ, напрям повітряного потоку вліво-вправо з пульта ДУ, додаткова планка для напряму повітряного потоку паралельно стелі і виключення обдування користувача;
- Демонстрація зовнішньої температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 5,1 |
| SEER | 6.8 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 14 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 41 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/16 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 52 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1500 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Дизайнерські кондиціонери, тихий кондиціонер |
| Площа | 70 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | 28 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 900/810/670/510 |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 44/37/30/27 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 59 |
| Функції | wi-fi керування, повітряний фільтр, вибір режимів роботи, захист від замерзання,ionізація, нічний режим роботи,самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 880х298х218 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 960х700х340 |

