Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючій з 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A++;
- Технологія «I-Action» - плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Температурний діапазон ефективної роботи від -22°C до + 24°C на тепло, від -15°C до + 43°C на холод;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація «GENERATON V» (підвищений контроль якості збірки і матеріалів).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 270 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 195 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 2,30 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,20 кВт |
| Площа | 20 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Функції | іонізація, режим роботи,таймер 24 години |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 713 мм |





