Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- «CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Розроблений для професійних інсталяцій;
- Захист будинку від обмерзання +8 °C;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
- Спеціальна функція контролю температури «I FEEL»;
- Екстранизький рівень шуму 24 дБ;
- Клас енергоефективності А;
- Інтелектуальне розморожування;
- Інноваційний сучасний дизайн блока;
- Пульт зі зручним LED-дисплеєм;
- Показ поточного часу доби на пульті Д/К;
- 1В споживання в режимі "Ожина";
- Озонобезпечний високоефективний фреон R410;
- Компактний hi-tech дизайн. Ширина 698 мм;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього обсягу приміщення в режимі автоматичного розподілу повітря SWING. Дев'ять різних варіантів положень жалюзі за вертикаллю, які відповідають спуску ДК;
- Самоочищення й осушення внутрішнього блока. Автоматичне виведення вологи з теплообмінника. Запобігає утворенню цвілі, грибків і розмноженню бактерій усередині блока;
- Режим комфортного сна SLЕЕР;
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Turbo режим. Увімкнення/Вимикання одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятора для інтенсивного охолодження або нагрівання повітря в приміщенні;
- Затримка пуску вентилятора для унеможливлення обдування холодним повітрям;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блока;
- Функція підтримки температури 8С;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
- Автоматична система захисту від зледеніння;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 305 мм |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 220 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 6,8 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 6,1 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 920 мм |




