Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- «CH SMART-ION Filter» - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Розроблено для професійних інсталяцій;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- Самовідчищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонеру, вентилятор не зупиняється та видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку;
- Спеціальна функція контролю температури «I FEEL»;
- Клас енергоефективності А;
- Інноваційний сучасний дизайн блоку;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R410;
- Ширококутові жалюзі створюють охоплення усього об'єму приміщення у режимі автоматичного розподілу повітря SWING. Дев'ять різних варіантів положень жалюзі по вертикалі, що задаються із пульта дистанційного керування;
- Режим комфортного сну SLEEP;
- Інтелектуальне управління у режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи, залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на вмикання і вимикання;
- Turbo режим. Вмикання/Вимикання одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятору для інтенсивного охолодження або нагріву повітря в приміщенні;
- Затримка пуску вентилятору, з метою виключення обдуву холодним повітрям;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Пульт із зручним LED-дисплеєм;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/У;
- Бактерицидне покриття пульта ДУ;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям;
- Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальне розморожування;
- Примусове вмикання / вимикання функції розморожування з пульта дистанційного керування;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
- Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищується за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 256 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 570 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 5,50 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 4,70 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Країна виробник | Корея |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 570 мм |



