Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

- Модель укомплектована інверторним компресором нового покоління G10, має набір вдосконалених технологічних характеристик і працює на фреоні R32;
- Має високий клас енергоефективності. Неабияк економить витрати електроенергії та забезпечує низький рівень шуму;
- Працює в широкому температурному діапазоні завдяки двоступеневому компресора.
- Охолодження можливе за зовнішньої температури від -18 до +54 °C, а обігрівання — за зовнішньої температури повітря до -22 °C;
- Має ультрасучасний дизайн і компактну форму;
- Керування можливе завдяки зручному й інтуїтивно зрозумілому пульту керування.
Характеристики Gree MUSE Inverter
Робочі режими- Охолодження й обігрівання — створює найвідповіднішу кліматичну зупинку, яка сприяє вашому комфорту та приємному відпочинку.
- Автоматичний режим роботи вентилятора — швидкість вентилятора задається мікропроцесором залежно від поточних умов роботи.
- Осушення й очищення повітря — дає змогу знизити рівень вологості в приміщенні, що сприяє ще більшому комфорту.
- Електростатичний фільтр — проводить попереднє очищення повітря, знищуючи багато негативних чинників і неприємні запахи.
- Генератор Cold Plazma — дає змогу очищати повітря за допомогою холодної плазми, що робить роботу систем екологічно чисто.
- Захист від обдування холодним повітрям — у режимі нагрівання вентилятор вмик. із затримкою, даючи змогу теплообміннику прогрітися.
- Електромагнітна сумісність — стійкий до е/м перешкод і сам не створює жодних перешкод у приміщенні.
- Авторестарт — у разі вимкнення від мережі живлення, агрегат автоматично перезапускається, зберігаючи всі задані раніше функції.
- Таймер — дає змогу автоматично вмикати/вимикання в строго відведений для цього час.
- Годинник на пульті керування — така функція дає змогу зробити керування зручнішим, а вам завжди бути в курсі актуального часу.
- Робота в режимі СОН — забезпечує максимальний комфорт та економію електроенергії в нічну пору доби.
- Широкий потік повітря — дає змогу набагато продуктивніше поширювати в приміщенні потік нагрітого або охолодженого повітря.
- Захист від обмерзання зовнішнього блока став можливим завдяки реверсивному циклу.
- Система самодіагностики — якщо виникли несправності, помилка з'явиться на дисплеї внутрішнього блока.
- Самоочищення — дає змогу видаляти вологу з теплообмінника, що перешкоджає утворенню цвілі та грибка.
- Інтелектуальне розморожування — дає змогу зовнішньому блоку автоматично вмикати теплообмінник для усунення небажаного обмерзання.
- Запуск за низьких температур зовнішнього повітря дає змогу отримувати комфорт навіть у холодну пору року.
- Захист компресора — програмна затримка повторного пуску компресора після вимкнення живлення або зміни режиму роботи.
- Плавний пуск компресора дає змогу скоротити споживання електроенергії та продовжити термін дії.
- Запуск за низької напруги — може нормально працювати навіть за напруги на 198 В.
- Турборежим — дає змогу обігрівати або охолоджувати повітря за максимально короткі терміни.
- Багатошвидкісний вентилятор дає змогу поліпшити продуктивність у кілька разів, спрямовуючи повітряний потік із різною силою.
- Економне обігрівання — обігрівання повітря за малого споживання електроенергії.
- Знімна панель внутрішнього блока дає змогу чистити та діагностику в будь-який зручний для вас час.
- Система для зниження рівня шуму — ця функція дасть вам змогу не порушувати свій комфорт гучною роботою.
- Інноваційні технології дають змогу в кілька разів збільшити номінальний рівень ККД і скоротити споживання електроенергії.
- Звукове сповіщення — під час вмикання або вимкнення подає звуковий сигнал.
- Кольоровий дисплей на кондиціонері — дає змогу зробити користування моделлю ще приємнішим.
- Блокування пульта дистанційного керування — дає змогу захистити вас від несанкціонованого доступу до системи кондиціонування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,85 |
| EER | 3,35 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 27.50 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 25 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.77,0.80 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -22 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 610 м?/год |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 26, 28, 30, 32, 35, 37, 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 50 дБ |
| Функції | іонізація,самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 894 мм / 291 мм / 211 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 782 мм / 540 мм / 320 мм |


