Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Gree Lomo Inverter R32 GWH * Q * -K6DND2 * Silver
Економне споживання електроенергії кондиціонера стало можливим завдяки класу енергоефективності «А ++» в режимі охолодження і «А +» в режимі нагріву. Кондиціонер здатний працювати в режимі нагріву при морозах до -22 градусів, що дозволяє економно обігрівати приміщення значну частину холодної пори року.
Кондиціонер працює на екологічно чистому фреоне R32.
Робочі режими
- Автоматичний режим роботи вентилятора - обертання вентилятора можна регулювати мікропроцесором, в залежності від умов роботи.
- Осушення і очищення повітря - модель кондиціонує повітря, осушує його, усуваючи надмірну вологість, а також здійснює попередню очистку.
- Охолодження і обігрів - створює найбільш підходящу кліматичну зупинку, яка сприяє вашому комфорту і приємного проведення часу.
- Таймер - дана функція дозволяє проводити автоматичне включення / вимикання агрегату в строго запрограмоване вами час.
- Годинник на пульті - така досить зручна функція допоможе вам завжди знати точний час, відстежуючи тривалість роботи.
- Режим «Турбо» - дана функція дозволяє проводити швидке нагрівання або охолодження повітря.
- Робота в режимі «Сон» - забезпечує комфорт і економію електроенергії. Автоматично змінює температурний режим через одну годину після включення режиму.
- Широкий потік повітря - дана функція дозволяє здійснювати рівномірний розподіл нагрітого і охолодженого повітря всередині приміщення.
- Антибактеріальний фільтр (протикліщовий), формальдегідний і фільтр з вітаміном С.
- Багатоступінчастий фільтр, куди входить відразу три фільтра - фільтр з іонами срібла, хітиновий і катехиновий фільтри.
- Захист від грибків і плісняви ??- після вимкнення система продовжує працювати якийсь час, видаляючи залишки вологи всередині корпусу.
- Захист від обдування холодним повітрям - в режимі обігріву вентилятор вкл. з затримкою, дозволяючи теплообміннику прогрітися.
- Електромагнітна сумісність - стійкий до е / м перешкод і сам не створює ніяких перешкод в приміщенні.
- Управління по WI-FI - ви можете керувати обладнанням і всіма його функціями за допомогою свого смартфона.
- Авторестарт - в разі відключення від мережі живлення, модель автоматично перезапускається, зберігаючи всі задані раніше функції.
- Захист від обмерзання зовнішнього блоку стало можливим завдяки реверсивному циклу.
- Система самодіагностики - якщо виникли несправності, з'являється повідомлення про поломку на екрані дисплея.
- Самоочищення - дозволяє видаляти вологу з теплообмінника, що перешкоджає утворенню цвілі і грибка.
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря дозволяє отримувати комфорт навіть в найхолоднішу пору року.
- Захист компресора - програмна затримка повторного пуску компресора після відключення живлення, або зміни режиму роботи.
- Запуск при низькій напрузі - може нормально працювати навіть при напрузі в 198 В.
- Знімна панель внутрішнього блоку дозволяє проводити чистку і діагностику в будь-який зручний для вас час.
- Звукове сповіщення - при включенні або виключенні подає звуковий сигнал.
- Блокування пульта дистанційного керування - дозволяє захистити вас від несанкціонованого доступу до системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,9 |
| EER | 3,68 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 16.50 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 53.50 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 16 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 70 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 1.90 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -22 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 390, 420, 450, 490, 540, 590, 660 м?/год |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 33, 36, 37, 39, 42, 45, 48 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 57 дБ |
| Функції | wi-fi керування, вибір режимів роботи, захист від замерзання,ionізація, нічний режим роботи, самосочищення,таймер 24 години |
| Колір | Сріблястий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1078 мм / 246 мм / 325 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 965 мм / 700 мм / 396 мм |


