Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економне споживання електроенергії кондиціонера стало можливим завдяки класу енергоефективності «А++» у режимі охолодження й «А+» в режимі нагрівання. Кондиціонер може працювати в режимі нагрівання за морозів до -22 градусів, що дає змогу економно обігрівати приміщення чималою частиною холодної пори року.
Кондиціонер працює на екологічно чистому фреоні R32.
Характеристики Gree Lomo Inverter R32 Black
Робочі режими- Автоматичний режим роботи вентилятора — обертання вентилятора можна регулювати мікропроцесором, залежно від умов роботи.
- Осушення й очищення повітря — модель кондиціонує повітря, осушує його, усуваючи надмірну вологість, а також здійснює попереднє очищення.
- Охолодження й обігрівання — створює найвідповіднішу кліматичну зупинку, яка сприяє вашому комфорту та приємному відпочинку.
- Таймер — ця функція дає змогу автоматично вмикати/вимкнення агрегату в строго запрограмований вами час.
- Годинник на пульті — така досить зручна функція допоможе вам завжди знати точний час, відстежуючи тривалість роботи.
- Режим «Турбо» — ця функція дає змогу проводити швидке нагрівання або охолодження повітря.
- Робота в режимі «Сон» — забезпечує комфорт і економію електроенергії. Автоматично змінює температурний режим через одну годину після ввімкнення режиму.
- Широкий потік повітря — ця функція дає змогу рівномірно розподіляти нагрівне й охолоджене повітря всередині приміщення.
- Антибактеріальний фільтр (протихлічовий), формальдегідний і фільтр із вітаміном С.
- Багатоступеневий фільтр куди входить відразу три фільтри — фільтр з іонами срібла, хітиновий і катехіновий фільтри.
- Захист від грибків і цвілі — після вимкнення система й далі працює певний час, видаляючи залишки вологи всередині корпусу.
- Захист від обдування холодним повітрям — у режимі нагрівання вентилятор вмик. із затримкою, даючи змогу теплообміннику прогрітися.
- Електромагнітна сумісність — стійкий до е/м перешкод і сам не створює жодних перешкод у приміщенні.
- Керування через WI-FI — ви можете керувати обладнанням і всіма його функціями за допомогою свого смартфона.
- Авторестарт — у разі вимкнення від мережі живлення модель автоматично перезапускається, зберігаючи всі задані раніше функції.
- Захист від обмерзання зовнішнього блока став можливим завдяки реверсивному циклу.
- Система самодіагностики — якщо виникли несправності, з'являється повідомлення про зламання на екрані дисплея.
- Самоочищення — дає змогу видаляти вологу з теплообмінника, що перешкоджає утворенню цвілі та грибка.
- Запуск за низьких температур зовнішнього повітря дає змогу отримувати комфорт навіть у холодну пору року.
- Захист компресора — програмна затримка повторного пуску компресора після вимкнення живлення або зміни режиму роботи.
- Запуск за низької напруги — може нормально працювати навіть за напруги на 198 В.
- Знімна панель внутрішнього блока дає змогу чистити та діагностику в будь-який зручний для вас час.
- Звукове сповіщення — під час вмикання або вимкнення подає звуковий сигнал.
- Блокування пульта дистанційного керування — дає змогу захистити вас від несанкціонованого доступу до системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 300 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 224 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 5,30 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 5,00 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Функції | wi-fi керування,іонізація, режим роботи,таймер 24 години |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 970 мм |





