Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер Gree Stage DC inverter Wi-fi - це найкраще рішення для охолодження і обігріву Вашого приміщення з найкращими показниками енергоефективності та енергозбереження.
- Функція I feel. Датчик, встановлений в бездротовому пульті дистанційного управління, вимірює температуру повітря в місці, де він знаходиться і передає ці дані спліт-системи. Це забезпечує досягнення комфортного клімату за місцем знаходження пульта дистанційного керування.
- Очищення повітря. Ефективне очищення повітря досягається за рахунок спільної роботи електростатичного фільтра з технологією Cold Plasma. Принцип роботи холодної плазми побудований на створенні позитивних і негативних іонів кисню і водню, внаслідок чого вони знищують різні алергени, запахи, віруси, і інші забруднення.
- Комфортний режим сну. Відомо, що в різний час доби для комфортного сну необхідна різна кліматична обстановка. Ця функція неодмінно поліпшить Ваш сон і зробить його максимально здоровим і комфортним. Можлива робота в 3 режимах:
- Температура в приміщенні автоматично підвищується при охолодженні або знижується при обігріві.
- Освіження (в приміщенні стає трохи прохолодніше перед тим, як Ви прокинетеся).
- Призначений для користувача режим (Ви можете створити свою власну криву розподілу, посилаючись на Ваші потреби).
- Теплий пуск. При включенні спліт-системи на обігрів виключається потрапляння холоду в приміщення.
- Низькотемпературне охолодження. Кондиціонер Gree здатний охолоджувати приміщення навіть при -18 ° C, за рахунок зміни продуктивності компресора і швидкості обертання вентилятора щодо кліматичних умов на вулиці.
- Низькотемпературний обігрів. Кондиціонер Gree здатний працювати на обігрів до -30 ° C, це досягається за рахунок зміни продуктивності компресора, використання електричних нагрівачів піддону зовнішнього блоку і застосування технології теплий пуск.
- Самоочищення. Після відключення кондиціонера вентилятор протягом деякого часу продовжує працювати. Це перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику і запобігає забрудненню внутрішнього блоку.
- Компактний випарник. Компактний дизайн при збільшеної площі випарника, зменшує розмір внутрішнього блоку і значно підвищує теплообмін.
- Інверторна технологія G10. Стабільна робота компресора при вкрай низьких частотах, до 1 Гц. При досягненні кондиціонера Gree заданих параметрів при тепловим навантаженням, зовнішній блок не зупиняється. Це істотно підвищує рівень енергозбереження і надійності. Технологія G10 дає спліт системі працювати в більш широкому діапазоні продуктивності в режимах охолодження і обігріву і підтримувати точний температурний режим для максимального рівня комфорту.
- Двороторний компресор. У кондиціонері Gree встановлений інверторний двоступеневий компресор, завдяки чому продуктивність збільшена практично в 2 рази, в порівнянні зі звичайними инверторами.
- Стійка до нагрівання плата. У інверторному зовнішньому блоці кондиціонера Gree електрична плата здатна працювати при температурі 85 ° C. Також металевий корпус захищає її від вогню.
- Покращена конструкція піддону. Вода, утворена при конденсації, буде стікати, що не замерзаючи в піддоні. Таким чином покращена ефективність обігріву при низькій температурах зовнішнього повітря.
- Високоефективний і тихий вентилятор. Прозорий осьової вентилятор має низький рівень звукового тиску і стійкий до високої температури.
- Спеціальне покриття теплообмінника Blue Fin. Підвищує ефективність обігріву, збільшуючи швидкість процесу розморожування, стійкий до солоного повітря, дощу та інших факторів корозії.
- Онлайн управління. Wi-Fi модуль вбудований в спліт-систему. Wi-Fi модуль дозволяє управляти спліт-системою з Вашого смартфона або планшета незалежно від Вашого місця розташування.
Функції і режими роботи Gree:
- Режим охолодження ° С -18 / + 54
- Режим обігріву ° С -30 / + 24
- Електростатичний фільтр.
- Комфортний обдув, що виключає пряме попадання повітряного потоку на людину.
- Електромагнітна сумісність.
- Захист від цвілі і грибків, за рахунок осушення внутрішнього теплообмінника.
- Режим осушення.
- Інтелектуальна розморожування.
- LED-дисплей.
- Генератор заряджених частинок - Cold Plasma
- Блокування пульта дистанційного керування.
- Функція I Feel.
- Звукове сповіщення.
- Функція економного обігріву (запобігає промерзання житлового приміщення).
- Режим підвищеної потужності.
- Авторестарт із запам'ятовуванням попередніх параметрів роботи.
- Плавний пуск.
- Покриття теплообмінника Blue Fin
- Самодіагностика для визначення різних збоїв у системі.
- Захист від обмерзання зовнішнього блоку.
- Робота при низькій температурі зовнішнього повітря.
- Можливий запуск при зниженій напрузі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4,7 |
| EER | 4,91 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 13 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 44.5 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А+++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 54 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 550 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 25 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 800/720/570/620/560/500/450 |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 43/41/38/36/33/31/18 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 53 |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 970х300х224 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 899x596x378 |


