Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторні спліт-системи преміумкласу U-Crown на 32 фреони — це нове покоління настінних кондиціонерів з ультратонким внутрішнім блоком. Безшумні моделі цієї серії здатні обігрівати приміщення в екстремальні 30-градусні морози, бувши по суті повноцінним тепловим насосом «повітря-повітря».
Має такі функції:
- Функція «+8 °C» передбачає автоматичне увімкнення кондиціонера в режимі нагрівання в разі зниження температури в приміщенні до 8 °C.
- У режимі охолодження SEER досягає 7,5; у режимі «Обогрів» — 5,1. Цей показник досягнутий завдяки використанню інверторного двоступеневого компресора та на 35-40% вище, ніж в інших інверторних кондиціонерів.
- Фільтр Cold Plasma — система фільтрації активно руйнує білкову оболонку бактерій і вірусів, усуває потребу в інших типах фільтрації.
- Запам'ятовування положення жалюзі.
- Функція I Feel — система контролює температуру в зоні розміщення пульта дистанційного керування.
- Нічний режим — дасть змогу знизити рівень шуму роботи внутрішнього блока та збереже продуктивність на належному рівні.
- Керування через Wi-Fi
- Клас енергоефективності А+++
- Робота на обігрівання до -30 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4 |
| EER | 4 |
| SCOP | 4,6 |
| SEER | 7,2 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 11.50 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 43.5 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 54 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 м |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 883 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Дизайнерські кондиціонери, тихий кондиціонер |
| Площа | 35 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 650/500/450/400/330/250/200/180 |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 42/37/33/29/26/23/21/19 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 53 |
| Функції | wi-fi керування, режим роботи, самосочищення,таймер 24 години |
| Колір | сріблястий, сірий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 860 мм / 305 мм / 170 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 899 мм / 596 мм / 378 мм |


