Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторні спліт-системи Pular на 32 фреоні – це поєднання ціни та якості.
Кондиціонери цієї серії мають лаконічний дизайн , високу продуктивність і значний набор функцій і режимів, завдяки чому легко можна створити вдома оптимальний мікроклімат.
Функції і режими роботи спліт-систем GREE Pular:
- Чотири базових режиму роботи Охолодження-Осушення-Вентиляція-Обігрів.
- Функція I Feel - система контролює температуру в області знаходження пульта дістанційного керування.
- Запам'ятовування положення жалюзі.
- FAN - можливість вибрати з 7 варіантів швидкості повітряного потоку або вибрати автоматичний режим роботи.
- Регулювання вертикальних і горизонтальних жалюзі.
- Напрямок повітряного потоку легко регулюється, також є режим безперервного похитування жалюзі, завдяки чому можна легко домогтися оптимального розподілу кондиціонером повітря по приміщенню.
- Таймер 24 години.
- Функція «+ 8 ° С» передбачає автоматичне включення кондиціонера в режимі нагріву в випадку зниження температури в приміщенні до 8 ° C.
- Примусова функція автоматичного самоочищення.
- Нічний режим - дозволить знизити рівень шуму роботи внутрішнього блоку і збереже продуктивність на належному рівні.
- Клас енергоефективності А
- Робота на обігрів до -15 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,65 |
| EER | 3,4 |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 7.5 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 25 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 780 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 25 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -15 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 520/470/450/420/310/290/250 |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 40/38/35/33/29/25/24 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 51 |
| Встановлення | Настінний |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 704х260х185 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 710х450х293 |

