Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Gree Lomo Inverter R32 Black
Економне споживання електроенергії кондиціонера стало можливим завдяки класу енергоефективності «А ++» в режимі охолодження і «А +» в режимі нагріву. Кондиціонер здатний працювати в режимі нагріву при морозах до -22 градусів, що дозволяє економно обігрівати приміщення значну частину холодної пори року.
Кондиціонер працює на екологічно чистому фреоне R32.
Робочі режими
- Автоматичний режим роботи вентилятора - обертання вентилятора можна регулювати мікропроцесором, в залежності від умов роботи.
- Осушення і очищення повітря - модель кондиціонує повітря, осушує його, усуваючи надмірну вологість, а також здійснює попередню очистку.
- Охолодження і обігрів - створює найбільш підходящу кліматичну зупинку, яка сприяє вашому комфорту і приємного проведення часу.
- Таймер - дана функція дозволяє проводити автоматичне включення / вимикання агрегату в строго запрограмоване вами час.
- Годинник на пульті - така досить зручна функція допоможе вам завжди знати точний час, відстежуючи тривалість роботи.
- Режим «Турбо» - дана функція дозволяє проводити швидке нагрівання або охолодження повітря.
- Робота в режимі «Сон» - забезпечує комфорт і економію електроенергії. Автоматично змінює температурний режим через одну годину після включення режиму.
- Широкий потік повітря - дана функція дозволяє здійснювати рівномірний розподіл нагрітого і охолодженого повітря всередині приміщення.
- Антибактеріальний фільтр (протикліщовий), формальдегідний і фільтр з вітаміном С.
- Багатоступінчастий фільтр, куди входить відразу три фільтра - фільтр з іонами срібла, хітиновий і катехиновий фільтри.
- Захист від грибків і плісняви ??- після вимкнення система продовжує працювати якийсь час, видаляючи залишки вологи всередині корпусу.
- Захист від обдування холодним повітрям - в режимі обігріву вентилятор вкл. з затримкою, дозволяючи теплообміннику прогрітися.
- Електромагнітна сумісність - стійкий до е / м перешкод і сам не створює ніяких перешкод в приміщенні.
- Управління по WI-FI - ви можете керувати обладнанням і всіма його функціями за допомогою свого смартфона.
- Авторестарт - в разі відключення від мережі живлення, модель автоматично перезапускається, зберігаючи всі задані раніше функції.
- Захист від обмерзання зовнішнього блоку стало можливим завдяки реверсивному циклу.
- Система самодіагностики - якщо виникли несправності, з'являється повідомлення про поломку на екрані дисплея.
- Самоочищення - дозволяє видаляти вологу з теплообмінника, що перешкоджає утворенню цвілі і грибка.
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря дозволяє отримувати комфорт навіть в найхолоднішу пору року.
- Захист компресора - програмна затримка повторного пуску компресора після відключення живлення, або зміни режиму роботи.
- Запуск при низькій напрузі - може нормально працювати навіть при напрузі в 198 В.
- Знімна панель внутрішнього блоку дозволяє проводити чистку і діагностику в будь-який зручний для вас час.
- Звукове сповіщення - при включенні або виключенні подає звуковий сигнал.
- Блокування пульта дистанційного керування - дозволяє захистити вас від несанкціонованого доступу до системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 305 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 234 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 6,00 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 5,00 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Функції | wi-fi керування, датчик руху,іонізація, режим роботи,таймер 24 години,таймер тижневий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 925 мм |






