Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний дизайн сіро-чорного кольору з глянцевою панелю. Функція самоочищення (обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація). Підтримка температури 8°С. Фукція I Feel (датчик температури на ПДУ), 8 режимів напрямку потоку вгору-вниз. Голосове керування: Google Assistant «Ок, Google» (опція)Алгоритм інверторного штучного інтелекту, клас енергоефективності А++, Super Turbo Start, низький рівень шуму 22дБ, покриття Blue Fin, IoT WiFi (додаток TCL HOME)-опція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувацькі характеристики | |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 22 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 24 |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 699 Вт |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 8 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 800 |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 698×250×190 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 710×498×235 |
| Робота на обігрівання за температури | -20 °C |
| EER | 3,25 |
| Витрата повітря, куб.м/год | 420 |
| COP | 3,73 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 50 |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Макс. температура на охолодження | 53 °C |
| Гарантія | 36 мес. |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Чорний, Сірий |
| Площа | 25 кв.м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип компресора | Інвертор |
| Мoдель | TAC-09CHSD/XA82I Grey-Black Inverter R32 WI-FI Ready |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Макс. температура на обігрівання | -30 °C |
| Основні режими | охолодження, обігрівання, очищення повітря, осушення, автоматичний, вентилятор, нічний, турборежим, працює за низької температури (до -20 °C) |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Серія | Elite XA82I Grey-Black Inverter R32 WI-FI Ready |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Тип керування | Дистанційне |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |





