Створити сприятливі кліматичні умови вдома або на роботі можна за допомогою сучасної системи клімат-контролю Osaka ST-HH.Стильний дизайн, плавні лінії, просте керування і висока продуктивність — ось відмітні риси цієї моделі. Попри китайську конструкцію, спліт-система запрацювала тільки позитивні відгуки споживачів. Це надійний пристрій із якісними комплектуючими.
Переваги спліт-системи
Купити Osaka ST-HH треба з багатьох причин:
- працює в декількох режимах (охолодження, обігрівання, співвідношення);
- теплообмінник покритий спеціальним антикорозійним складом;
- проста система керування;
- не вимогливий у догляді;
- має спеціальний нічний режим, у якому працює безшумно, підтримуючи стабільну температуру.
Кондиціонер ST-HH обладнаний функцією самодіагностики — у разі несправності система аналізує своє технічне стани для визначення помилки. У разі збою пристрій автоматично перезапускається, задані параметри водночас зберігаються.
Технічні особливості кондиціонера Osaka ST-HH
Споживачі досягли однозначної думки про Osaka ST-HH — це одна з найефективніших моделей у бюджетній лінійці бренда. Взалежності від побажань, пристрій може працювати в безперервному режимі гойдання заслінок AUTOSWING або режимі максимальної продуктивності TURBO. Швидкість вентилятора регулюється автоматично, створюючи потужний потік повітря заданої температури.
Теплообмінник має плоскі ребра, які забезпечують рівномірний розподіл повітряного потоку. Заслінка відкривається/закривається автоматично.
Сфера застосування Osaka ST-HH
Його можна встановлювати як у житлових приміщеннях, так і офісах, приватних стоматологічних,косметологічних кабінетах та інших невиробничих будівлях. Як холодоагент використовується озонобезпечний фреон R410A, що дає змогу використовувати кондиціонер у приміщеннях, де бувають діти.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 52 кг |
| Гарантія | 60 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 9 мм, 16 мм |
| Клас енергоефективності | А |
| Макс. температура на обігрівання | 28 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 2800 |
| Максимальний перепад висот, м | 5 м |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 16 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 70 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 2.10 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -7 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 850 м?/год |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 44 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 60 дБ |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 910 мм / 205 мм / 292 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 820 мм / 605 мм / 300 мм |

