Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутова спліт-система настінного типу on / off. Ця модель здатна не тільки охолоджувати повітря в приміщенні, але і працювати на обігрів в режимі теплового насоса.
Кондиціонер працює на озонобезпечному високопродуктивному фреоні R410А, енергоефективність класу А.
Корпус внутрішнього блоку виготовлений з високоякісного пластику. Сучасний дизайн і компактні розміри дозволяють розмістити його в зручному місці, не порушуючи цілісності інтер'єру. Завдяки автоматичному управлінні заслінками в режимі охолодження потік повітря спрямовується вгору, щоб не дути прямо в користувача. А в режимі обігріву кут вентиляції спрямований вниз, щоб тепле повітря дув в ноги. На лицьовій панелі розташована пластикова панель з прихованим LED дисплеєм, який відображає вибрані режими роботи.
Основні особливості інверторної спліт-системи TCL Elite XAB1:
- Режим Turbo. За допомогою кнопки TURBO можна прискорити роботу вентилятора для збільшення обсягу повітряного потоку. В результаті, заданого температурного режиму можна досягти в кілька разів швидше, що дуже важливо при нестачі часу для охолодження.
- SLEEP - нічний режим. Забезпечує максимальний комфорт і економію електроенергії. Кондиціонер автоматично змінює температурний режим через одну годину після включення режиму, при якому контролюється швидкість обертання вентилятора внутрішнього блоку для підтримки найбільш комфортної для сну температури.
- Низький рівень шуму - кондиціонер відноситься до моделей з підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для установки в спальні і дитячі кімнати, а також для людей з підвищеним сприйняттям до стороннього шуму.
- Антикорозійне покриття теплообмінників Blue Fin. Теплообмінники внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонерів TCL, захищені антикорозійним покриттям Blue Fin, яке збільшує термін експлуатації теплообмінника в три рази, в порівнянні зі звичайними покриттями. Blue Fin підвищує ефективність обігріву, прискорюючи процес розморожування, покращує теплообмін, що приводить до збільшення енергоефективності та продуктивності спліт-системи, а також стійке до солоного повітря, дощу та інших факторів корозії.
- Режим ECO. Економічний режим - режим роботи активується кнопкою ECO на пульті управління. Для зниження споживання електроенергії встановлена ??раніше температурна буде скоригована автоматично на 2 ° С, для економії електроенергії, при цьому кондиціонер продовжить функціонувати в раніше встановленому режимі.
- Розумний потік повітря - в режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. У режимі обігріву, тепле повітря спрямований вниз, щоб дути на ноги.
- Подвійний дренаж - подвійна дренажна конструкція, за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.
- Безпечна конструкція - відсутність зв'язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатной води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком управління, таким чином, підвищує його безпеку.
- Авторестат - після включення кондиціонер автоматично відновлює всі призначені раніше режими.
- Режим розумного відтаювання - в автоматичному режимі знижується кількість і протяжність циклів відтаювання для запобігання обмерзання теплообмінників (утворення інею), забезпечуючи стійку роботу кондиціонера в заданому режимі.
- Антикорозійне покриття - металеві елементи корпусу зовнішнього блоку, що незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, яке перешкоджає появі корозії і дозволяє продовжити термін служби агрегату.
- Незалежне осушення - при включенні режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, яке обслуговує.
- Функція самодіагностики - контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
- Wi-Fi управління (опція) - опціонально кондиціонер може бути обладнаний модулем зв'язку Wi-Fi для можливості віддаленого управління через смартфон або планшет, перебуваючи, як вдома, так і в будь-якому іншому місці, де є Інтернет. Wi-Fi модуль не входить в комплект поставки кондиціонера / купується в якості опції.
- Холодоагент R-410A.
- Управління системою здійснюється пультом ДУ, має підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність обігріву | 2.49 Вт |
| Потужність охолодження | 2.05 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3.61 |
| EER | 3.22 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 7 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 20 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А |
| Мoдель | TAC-07CHSA/XAB1 On-Off WI-FI Ready |
| Макс. температура на обігрівання | 24°C |
| Макс. температура на охолодження | 43°C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 630 |
| Максимальний перепад висот, м | 5 |
| Маркування кондиціонера | 7 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 14°C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 20 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -7 °C |
| Режим обігрівання | Да |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 700 × 256 × 190 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 600 × 510 × 230 |







