Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторна спліт-система TCL XA31I Inverter R32 WI-FI Ready оновлена ??модель 2020 року, розрахована на роботу на обігрів в зимовий період до -20 ° C і забезпечує безперебійну роботу на охолодження при температурі зовнішнього повітря до + 53 ° C.
Кондиціонер працює на озонобезпечному високопродуктивному фреоні R32, енергоефективність класу А ++.
Лицьова панель кондиціонера виконана з білого пластику з прихованим дисплеєм і відрізняється стильним елегантним дизайном. Дана модель ідеально підійде до будь-якого інтер'єру і вигідно підкреслить його.
Основні особливості інверторної спліт-системи TCL XA31I Inverter R32 WI-FI Ready:
- Режим Turbo. За допомогою кнопки TURBO можна прискорити роботу вентилятора для збільшення обсягу повітряного потоку. В результаті, заданого температурного режиму можна досягти в кілька разів швидше, що дуже важливо при нестачі часу для охолодження.
- SLEEP - нічний режим. Забезпечує максимальний комфорт і економію електроенергії. Кондиціонер автоматично змінює температурний режим через одну годину після включення режиму, при якому контролюється швидкість обертання вентилятора внутрішнього блоку для підтримки найбільш комфортної для сну температури.
- Низький рівень шуму - кондиціонер відноситься до моделей з підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для установки в спальні і дитячі кімнати, а також для людей з підвищеним сприйняттям до стороннього шуму.
- Антикорозійне покриття теплообмінників Blue Fin. Теплообмінники внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонерів TCL, захищені антикорозійним покриттям Blue Fin, яке збільшує термін експлуатації теплообмінника в три рази, в порівнянні зі звичайними покриттями. Blue Fin підвищує ефективність обігріву, прискорюючи процес розморожування, покращує теплообмін, що приводить до збільшення енергоефективності та продуктивності спліт-системи, а також стійке до солоного повітря, дощу та інших факторів корозії.
- 5 швидкостей вентилятора - кондиціонер має можливість багатоступінчастого регулювання швидкості повітряного потоку. доступно 5 швидкостей вентилятора від найбільш тихого і відповідного для нічного часу доби Sleep, до Turbo для максимально жарких днів і високого теплового навантаження.
- Інверторний компресор DC- інверторний компресор, до 50% економічніше, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру і володіє плавним регулюванням потужності.
- Режим ECO. Економічний режим - режим роботи активується кнопкою ECO на пульті управління. Для зниження споживання електроенергії встановлена ??раніше температурна буде скоригована автоматично на 2 ° С, для економії електроенергії, при цьому кондиціонер продовжить функціонувати в раніше встановленому режимі.
- Розумний потік повітря - в режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. У режимі обігріву, тепле повітря спрямований вниз, щоб дути на ноги.
- Подвійний дренаж - подвійна дренажна конструкція, за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.
- Безпечна конструкція - відсутність зв'язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатной води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком управління, таким чином, підвищує його безпеку.
- Авторестат - після включення кондиціонер автоматично відновлює всі призначені раніше режими.
- Режим розумного відтаювання - в автоматичному режимі знижується кількість і протяжність циклів відтаювання для запобігання обмерзання теплообмінників (утворення інею), забезпечуючи стійку роботу кондиціонера в заданому режимі.
- Антикорозійне покриття - металеві елементи корпусу зовнішнього блоку, що незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, яке перешкоджає появі корозії і дозволяє продовжити термін служби агрегату.
- Незалежне осушення - при включенні режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, яке обслуговує.
- Покриття Titan Gold - застосовано запатентоване захисне покриття теплообмінника, яке блокує процес окислення алюмінію, робить поверхню більш «слизької», не дозволяє накопичуватися волозі на теплообміннику, зберігаючи продуктивність і покращуючи енергоефективність. покриття зберігає теплообмінник в первозданному вигляді протягом багатьох років.
- Функція I Feel - в пульт управління вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру безпосередньо в зоні знаходження людей.
- Іонізація повітря - вбудований іонізатор повітря збільшує кількість негативно заряджених іонів повітря в приміщенні, що обслуговується що позитивно позначається на самопочутті людей, знижує стомлюваність і покращує настрій.
- Функція самодіагностики - контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
- Автоматичний привід жалюзі Управління жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вгору-вниз і вліво-вправо здійснюється з пульта управління.
- Теплий старт - при використанні режиму обігріву вентилятор внутрішнього блоку буде включення тільки після достатнього нагрівання теплообмінника внутрішнього блоку, що дозволить запобігти викиду холодного повітря в приміщенні.
- Wi-Fi управління - кондиціонер обладнаний вбудованим адаптером зв'язку Wi-Fi для можливості віддаленого управління через смартфон або планшет, перебуваючи, як вдома, так і в будь-якому іншому місці, де є Інтернет.
- Холодоагент R32. У порівнянні з R-410A холодоагент R-32 має ряд переваг. R-32 відрізняється значно меншим потенціалом глобального потепління, а, отже, більш сприятливий для навколишнього середовища. Оскільки R-32 характеризується меншою в'язкістю і щільністю, знижується витрата хладагента з урахуванням однакових показників потужності, також зменшуються втрати тиску в контурі, що в результаті сприяє підвищенню сумарною енергоефективності кондиціонера.
- Управління системою здійснюється пультом ДУ, має підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,73 |
| EER | 3,25 |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6,3 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 6,5 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 24 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Макс. температура на обігрівання | -30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 53 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 800 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Дизайнерський кондиціонер |
| Площа | 25 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -20 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 685 × 255 × 195 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 710 x 500 x 250 |





