Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Автоматичний перезапуск
- Самоочищення
- Режим сну
- Швидке охолодження/нагрівання
- Функція самодіагностики
- 4D Air Delivery
- Wi-Fi Ready
- Іонізатор повітря
- Тиха робота
- Таймер Двосторонній випуск дренажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AUX |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,14 |
| EER | 3,74 |
| SCOP | 4,00 |
| SEER | 7,60 |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 8 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 25 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Макс. температура на обігрівання | 25 °C |
| Макс. температура на охолодження | 48 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 16 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Дизайнерські кондиціонери |
| Площа | 25 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -15 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Чорний |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 792\292\201 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 730\545\285 |




