Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонери Haier Jade Inverter — новинка 2020 року, успішно поєднали в собі функції кондиціонера та очисника повітря
- Кондиціонер обладнаний високоефективним електростатичним фільтром Super-IFD. Він являє собою окремий стільниковий модуль, у якому створюється сильне електричне поле. Будь-які частинки пилу та забруднень прилипають до стінок таких стільників. Сумарна площа внутрішньої поверхні стільників — 9 м?.
- Фреон:R32.
- Інверторний мотор вентилятора A-PAM DC Inverter. Переваги інвертора A-PAM:
- — стійка робота за низьких температур (до -15 °C),
- — підвищений ресурс компресора та довговічність,
- — швидкий вихід на режим ХОЛОД або ТЕПЛО,
- — температурна точність і плавність регулювання.
- Клас енергоефективності: А++ + ++ +.
- Модуль Wi-Fi. Можливості вайфая:
- Тижневий таймер. Програмуйте час і режим роботи кондиціонера, як вам хочеться.
- Групове керування. Об'єднуйте кондиціонери в групи, якщо кілька штук.
- Розумні повідомлення. Кондиціонер нагадає пуш-повідомленням про чищення блок. Ви нічого не проґавите.
- Діагностика несправностей. Оперативно дізнаєтеся про несправності системи.
- Супертихий до 15 дБ (А).
- Self-clean (метод виморожування теплообмінника, видалення шкідливих мікроорганізмів, очищення випарника до 99,9%). Самоочищення працює з пульта та зі смартфона. Час повного очищення — 21 хвилина.
- Puricool IFD фільтр. Логіка роботи IFD-фільтр пов'язана з датчиком забруднень повітря PM 2.5.
- Smart нагадування (датчик чищення фільтра). Датчик своєчасно нагадає про чищення фільтра. Коли дисплей кондиціонера змінить зелений колір «чисто» на червоний «брудо» — пора чистити! Ви точно нічого не проґавите.
- Wind-Free (охолодження без прямого потоку повітря).
- Ecosensor (датчик присутності). Він допомагає уникнути прямого холодного обдування. Коли треба керувати логікою роботи компресора кондиціонера.
- 3D автоматичний повітряний потік.
- Самоочищення випарника.
- Простота встановлення й обслуговування. Покращена форма монтажної плити дає змогу зробити всі необхідні заміри під час інсталяції. Спеціальний затискач і упор заощадять час монтажника. А зручна конструкція корпусу кондиціонера знизить трудомісткість сервісних робіт. Універсальне під'єднання блока: зліва чи справа, як буде зручно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 4.5 |
| SEER | 8.75 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 12 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 30 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А+++ |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 570 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 25 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -15 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 923x320x215 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 800x275x553 |


