Потужний кондиціонер
LG S12EQ - потужний і ефективний кондиціонер від компанії LG. Такий кондиціонер має високу потужність завдяки вбудованому інверторному мотору, велика кількість робочих режимів і сучасні функції. Використання якісних матеріалів дозволяє кондиціонеру прослужити довгі роки без виникнення несправностей.
Режими роботи
Серед доступних режимів роботи кондиціонера LG S12EQ є автоматичний режим, режим іонізації, нічний, режим при низьких температурах, режими обігріву, осушення, охолодження, очищення і турборежим. Всі параметри кондиціонера можуть бути налаштовані за допомогою спеціального додатку. Воно збирає дані про температуру і особливості функціонування режимів, все передається за допомогою пульта дистанційного керування, яким також можна керувати приладом на досить великій відстані.
Функціональний фільтр
LG S12EQ оснащений фільтром з трьома складовими. Фотокаталітичний фільтр займається процесом окислення деяких шкідливих неорганічних речовин. Фільтр з активним вугіллям усуває мікрочастинки в повітрі на молекулярному рівні. Аніонний фільтр продукує аніони, частинки з негативним зарядом, які викидаються в повітря за допомогою дії кондиціонера.
Деталі
LG S12EQ можна купити за доступною ціною і переконатися в відмінному співвідношенні ціни і якості. Функція Gold Fin сприяє більше ефективності роботи кондиціонера за рахунок захисту його від корозійних процесів. Управляється прилад за допомогою пульта дистанційного керування, який відправляє йому необхідні дані про температуру в кімнаті.
Характеристики
Основні |
|
| Тип | Спліт система |
| Рекомендована площа приміщення | 35 м² |
| Продуктивність, кБТЕ/г | 12 |
| Тип компресору | Інверторний |
| Зовнішній блок | Так |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
Режими роботи і фільтри |
|
| Режими роботи |
Вентиляція Обігрів Осушення Охолодження Режим сну |
| Робота на обігрів | - 10°C |
| Управління через Wi-Fi | Немає |
| Іонізатор | Немає |
| Додаткові фільтри | Антибактеріальний фільтр |
| Самоочищення | Немає |
Технічні характеристики |
|
| Холодопродуктивність | 0.89 / 2.5 / 3.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 0.89 / 3.3 / 4.1 кВт |
| Споживана потужність при охолодженні | 0.200 / 0.656 / 1.4 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 0.195 / 0.800 / 1.6 кВт |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | Охолодження: 19/27/35/45 дБ Нагрів: 27/35/45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | Охолодження: 48 дБ Нагрів: 50 дБ |
| Тип хладагента | R32 |
| Діапазон зовнішньої температури | При охолодженні: -10 ~ +48 ˚С При нагріванні: -10 ~ +24 ˚С |
| Додатково | Клас енергоефективності: А ++ Робочий струм (охолодження / нагрів): 3.3 / 4.0 А Електроживлення: 220 В / 50 Гц Кабель електроживлення: 3 x 1.0 жив × мм² Міжблочний кабель із заземленням: 4 x 1.0 жив × мм² Автомат захисту: 15 А Дренаж: 16 мм Довжина (макс): 15 м Перепад (макс): 7 м |
Фізичні характеристики |
|
| Діаметр трубопроводу | 6.35 мм (1/4") |
| Діаметр трубопроводу | 9.52 мм (3/8") |
| Габарити внутрішнього блоку, см | 837 x 308 x 189 мм 882 x 385 x 253 мм (в упаковкці) |
| Габарити зовнішнього блоку, см | 717 x 483 x 230 мм 836 x 540 x 321 мм (в упаковці) |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 8.7 кг 11.5 кг (в упаковці) |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 25.1 кг 27.2 кг (в упаковці) |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Країна виробник | Туреччина |
Комплектація |
|
| Комплектація | Зовнішній блок Внутрішній блок Пульт управління Батарейки тип «ААА», 2 шт Інструкція Гарантійний талон |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Страна производитель | Турция |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 4 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | ручная |
| Режим вентиляции | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |






