Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.

Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.

Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.

Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.

Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.

Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.


Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.

Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.

Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.


Стерилізація UVC
Ультрафіолетове випромінювання забезпечує високу ефективність у боротьбі з токсинами. Сертифікована процедура очищення знищує ДНК/РНК вірусів та бактерій, забезпечуючи стерилізацію повітря. Вбиває 98,66% бактерій.

B.I.G. Сare
4-ступенева технологія очищення повітря. Вбудований у вентиляційний отвір біполярний іонний генератор випромінює заряджені електрони для іонізації повітря та генерує великий обсяг плазми, атомів, сильної окисної речовини, які знищують бактерії та віруси.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Нет |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 4 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Минимальная температура | -30 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Режим вентиляции | Нет |
| Режим осушения воздуха | Нет |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 920 мм |
| Глубина внешнего блока | 380 мм |
| Ширина внешнего блока | 699 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 1110 мм |
| Глубина внутреннего блока | 222 мм |
| Ширина внутреннего блока | 333 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |




