Переваги систем клімат-контролю Mitsubishi Heavy SRK * ZSPR-S
Mitsubishi Heavy SRK * ZSPR-S - сучасна і багатофункціональна модель спліт-систем, створена за передовими технологіями для обігріву та охолодження приміщень. Кондиціонер має широкий функціонал, відмінну продуктивність і найвищу якість, що підтверджують численні відгуки задоволених клієнтів.
Ціна Mitsubishi Heavy SRK * ZSPR-S вище середньої, але вона повністю виправдана наявними перевагами моделі. Система клімат-контролю працює за принципом трьох датчиків, суть яких полягає в тому, що спеціальні вбудовані датчики вимірюють рівень вологості в приміщенні, показник кімнатної температури і температури навколишнього середовища, аналізують отримані дані для досягнення необхідних параметрів кондиціонування.
Система управління пристроєм досить зрозуміла і максимально зручна. Управління розташоване на корпусі внутрішнього блоку. Також задавати параметри, регулювати температуру можна за допомогою пульта дистанційного керування. Він має ергономічне будова і зрозумілий функціонал. Стильний дизайн корпусу кондиціонера дозволяє гармонійно вписати обладнання в будь-який інтер'єр.
Додаткові переваги системи:
- таймер завершення роботи;
- вбудована система самоочищення внутрішнього блоку;
- широкий діапазон експлуатації пристрою;
- антибактеріальна обробка повітря від мікробів і плісняви.
Споживачі і розробники досягли єдиної думки про Mitsubishi Heavy SRK * ZSPR-S: він ідеально підходить для житлових приміщень. Завдяки спеціальному нічному режиму кондиціонер працює абсолютно безшумно, а тому не потурбує ваш сон.
Технічні особливості Mitsubishi Heavy SRK * ZSPR-S
Спліт-система SRK * ZSPR-S має багатоступеневу систему вентилювання, завдяки чому вдається з легкістю очистити повітря від сторонніх елементів - таких, як пил, алергени, мікроби. Кондиціонер працює на безпечному для озонового шару фреоне, тому навіть у разі непередбаченого порушення герметизації корпусу, шкоди не буде.
Пристрій може працювати на обігрів / охолодження приміщення, а також знижувати рівень вологості повітря при необхідності (незалежно від регулювання температури).
Якщо ви хочете купити Mitsubishi Heavy SRK * ZSPR-S заводської збірки за найдоступнішою в Україні ціною, звертайтеся в наш інтернет-магазин. Ми гарантуємо якість представленої в каталозі продукції. Здійснити покупку ви можете в режимі онлайн, оформивши доставку в будь-яке місто країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,71 |
| EER | 3,21 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 6.90 кг |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 25 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм, 9 мм |
| Класс енергоефективності | A++ |
| Країна-виробник | Таіланд |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 46 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | тихий кондиціонер |
| Площа | 25 кв.м |
| Режим обігріву | стандартний |
| Режим роботи | осушення,охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -15 °C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 23, 34, 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 47 дБ |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Споживана потужність (обігрів/охолодження) | 0.75,0.78 кВт |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Функції | wi-fi управління (опція),повітряний фільтр,захист від замерзання,нічний режим роботи,самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 769 мм / 262 мм / 210 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 645 мм / 540 мм / 275 мм |






