Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Mitsubishi Heavy SRK * ZS-W
Mitsubishi Heavy SRK * ZS-W- інверторна спліт-система з тепловим насосом серії Premium лінійки 2019 року зі високим показником енергозбереження, компоненти подачі повітря якої розроблені спільно з авіаційним підрозділом компанії.
Система Mitsubishi Heavy SRK * ZS-W використовує в своїй роботі виключно холодоагент R-32, що значно знижує її негативний вплив на навколишнє середовище і підвищує енергоефективність пристрою. Крім енергоефективності до переваг системи можна віднести:
- Система очищення від алергенів - потужна система видалення побутових алергенів із застосуванням температури і вологості.
- Антиалергенний фільтр - дезактивує пилок, кліщів і алергени від шерсті домашніх тварин та інших забруднювачів.
- Миється фотокаталітичний фільтр - дезактивує молекули, тим самим знищує неприємний запах. Для відновлення функцій фільтр досить промити водою і висушити на сонці.
- Тиха робота: в тихому режимі рівень шуму внутрішнього блоку на 3 дБ нижче номінальної показника.
- Автоматичний режим заслінок - для кожного режиму роботи кондиціонер автоматично вибирає оптимальний кут нахилу заслінок (режим охолодження і осушення - горизонтальна подача повітря, режим нагріву - подача повітря під кутом).
- Рух заслінок можливо вгору / низ і вправо / вліво - під час руху їх можна зафіксувати під будь-яким кутом.
- Гнучкий автоматичний режим, який визначає параметри температури на підставі гнучких розрахунків і регулює температуру інвертора.
- Наявність режиму 3D Авто, який забезпечує оптимальний режим охолодження або нагрівання повітря.
- Осушення - кондиціонер знижує вологість приміщення.
- Режим підвищеної продуктивності - система протягом 15 хв. працює з максимальною продуктивністю, цей режим зручний якщо потрібно швидко досягти заданої температури.
- Тижневий таймер - може бути налаштоване до 4-х індивідуальних програм для кожного дня тижня.
- Цілодобовий програмований таймер вкл. / викл.
- Сплячий режим - температура приміщення автоматично регулюється під час встановленого сплячого режиму, таким чином, в приміщенні не буде занадто холодно або жарко.
- При неполадках роботи кондиціонера внутрішній мікрокомп'ютер автоматично проведе самодіагностику.
- Режим самоочищення, при якому, після припинення нормальної роботи пристрою, внутрішній блок просушується, що запобігає зростання цвілі.
- Можливість збереження налаштувань (режим, температура, напрям потоку і т.п.), які активуються одним натисканням.
- Дана спліт-система опціонально може бути укомплектована штатним WI-FI приймачем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Heavy Industries |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 3,72 |
| EER | 3,7 |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 10 кг |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 36 кг |
| Витрати повітря, куб.м / ч | 726 м?/год. |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм, 12 мм |
| Класс енергоефективності | A++ |
| Країна-виробник | Таіланд |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 46 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 м |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 1560 |
| Максимальный перепад висот, м | 15 м |
| Маркування кондиціонера | 18 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площадь | 50 кв.м |
| Режим обігріву | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим работы | охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -15 °C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 59, 60 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 61, 63 дБ |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Споживана потужність (обігрів/охолодження) | 1.35,1.59 кВт |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреона | R-32 |
| Функции | wi-fi управління (опція),вибір режимів роботи,іонізація,нічний режим роботи,самоочищення,таймер 24 години |
| Цвет | Белый |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 870 мм / 290 мм / 230 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 780 мм / 595 мм / 290 мм |






