Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторні спліт-системи настінного типу серії SRK-ZSX-W - це просунуте обладнання, здатне створювати максимальний комфорт для своїх власників. Вони розумні - визначають присутність людини в приміщенні і в залежності від його активності самостійно регулюють свою продуктивність, економлячи тим самим електроенергію. Вони стильні - моделі даної серії отримали срібло на престижному конкурсі a'design awards. Вони просунуті - спліт-системами SRK-ZSX-W можна управляти за допомогою wi-fi прямо зі свого телефону з будь-якої точки світу. Вони економічні - це лідери галузі в області енергозбереження. З 2019 року серія розширена, внутрішні блоки мають три варіанти дизайну: чисто білий, білий з чорною вставкою і внутрішній блок кольору «титаниум».
ДУЖЕ ТИХІ
Нові спліт-системи мають найнижчим в галузі показником рівня шуму - від 19 дБ (А), що тихіше людського шепоту в атмосфері повної тиші.
Низькі шумові характеристики має і зовнішній блок. При активації режиму Silent operation рівень шуму можна додатково знизити ще на 3 дБ (А).
СТИЛЬНІ
Дизайн внутрішніх блоків серії SRK-ZSX був розроблений в міланській студії промислового дизайну TENSA SRL А в 2017 р
Обладнання цієї серії відзначено сріблом престижної премії A'Design Award в номінації «Інженерне і технічне проектування».
ЕКОНОМІЧНІ
Кондиціонери SRK-ZSX - рекордсмени галузі за показником енергоефективності.
Рівень енергозбереження значно перевершує стандартний А-клас і відповідає значенню «А +++». На кожен витрачений кіловат електроенергії спліт-система виробляє до 10.3 кВт холоду!
УПРАВЛІННЯ ЧЕРЕЗ WI-FI
Кондиціонерами серії SRK-ZSX-W можна управляти прямо зі свого смартфона або планшета через wi-fi.
Для активації опції у внутрішній блок необхідно встановити інтерфейс-адаптер, а на смартфон - мобільний додаток. Програма має зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, дозволяє вибирати різні режими роботи, задавати температуру, положення жалюзі і швидкість роботи вентилятора. Крім того, на гаджеті відобразяться коди помилок в разі, якщо прилад вийде з ладу.
ХОЛОДОАГЕНТ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Спліт-системи працюють на озонобезпечному фреоне R32. Новий фреон має потенціал впливу на глобальне потепління (GWP) на 68% нижче, ніж фреон R410A. Але це не всі переваги нового холодоагенту. R32 володіє підвищеною енергоефективністю (на 5% вище, ніж R410A), вимагає меншої кількості для заправки системи (по масі менше R410A на 20%), значно простіше в зверненні, легко утилізується.
РОЗУМНІ
У нових спліт-системах MHI реалізована функція енергозбереження ECO OPERATION, яка дозволяє значно економити енергію.
За допомогою інфрачервоного датчика Human Sensor розумний прилад розпізнає рухи людини. Якщо в приміщенні йде активна діяльність, кондиціонер працює на повну потужність. Як тільки люди залишають кімнату, обладнання самостійно знижує потужність і знову переходить на стандартний режим роботи, коли вони повертаються. Якщо приміщення пустує 12 годин, спліт-система автоматично вимикається.
ПОГАДОВАНА КОНСТРУКЦІЯ
Передня панель внутрішнього блоку при включенні відкривається.
Така конструкція дозволила мінімізувати опір повітря, знизити рівень шуму, збільшити енергоефективність і підкреслити преміальність серії.
ЗНИЩУЮТЬ АЛЕРГЕНИ І БОРЮТЬСЯ З НЕПРИЄМНИМ ЗАПАХОМ
очищають повітря
Кондиціонери SRK-ZSX оснащені унікальною потужної антиалергенного системою очищення, яка дезактивує більшість побутових алергенів. З сторонніми запахами бореться дезодорирующий багаторазовий фільтр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 5.74 |
| EER | 6.45 |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 10 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 13 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 43 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм/9 мм |
| Класс енергоефективності | A+++ |
| Країна-виробник | Таіланд |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 46 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 470 |
| Максимальний перепад висот, м | 15 |
| Маркування кондиціонера | 7 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | інвертор, R32, фотокаталітичний дезодоруючий фільтр RKT437A005, антиалергенний фільтр RKT437A801, WiFi ready |
| Площа | 20 кв.м |
| Режим обігріву | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -20 °C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 50, 53 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 56, 58 дБ |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 920 мм / 305 мм / 220 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 800 мм / 640 мм / 290 мм |






