Побутовий інверторний кондиціонер Digital DAC-i09SWT2 (Wi-Fi ready) серії SWT2 призначений для охолодження або обігріву приміщень. Рекомендована площа 20 – 25 м².
- Інверторний настінний кондиціонер спліт типу. Інвертор дозволяє управляти потужністю кондиціонера, завдяки чому кондиціонер працює практично безшумно та дуже точно підтримує температуру в приміщенні. Кондиціонери інверторного типу споживають набагато менше електроенергії, ніж звичайні кондиціонери.
- Функція Wi-Fi ready – можливість встановлення модулю Wi-Fi для віддаленного керування через смартфон або планшет за допомогою мережі Інтернет. Модуль Wi-Fi — Модуль керування кондиціонером через Wi-Fi, з кабелем, що вбудовується у внутрішній блок. (Модуль Wi-Fi до кондиціонера купують окремо).
- R32(діфторметан) — високоефективний і, при правильному використанні, абсолютно безпечний для екології та здоров'я людини холодоагент, який значно покращує продуктивність роботи систем кондиціонування повітря.
- Охолодження та обігрів (при зовнішній температурі до -20°С)
- Функція сомодіагностики – контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
- Функція авторестарту та видалення вологи. При тимчасовій зупинці подачі живлення кондиціонер відключається. Після поновлення живлення кондиціонер вмикається автоматично зі збереженням всіх налаштувань.
- Гідрофільне покриття теплообмінників внутрішнього та зовнішнього блоків (IU + OU). Алюмінієві пластини теплообмінника мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, яке забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку. А це, в свою чергу, не дозволяє швидко утворюватися цвілі та запобігає розповсюдженню бактерій, забезпечуючи більш ефективну роботу кондиціонера.
- Панель внутрішнього блоку з прихованим дисплеєм
- Пульт дистанційного управління (з утримувачем), тип GYKQ-52E
- Стандартний повітряний фільтр служить для очищення повітря від пилу і летючих речовин
- Додатковий підігрів компонентів зовнішнього блоку при негативній температурі зовнішнього повітря.
- Тривимірне розповсюдження повітря вентилятором внутрішнього блоку в чотирьох напрямках. Технологія тривимірного розподілу повітря сприяє рівномірній циркуляції повітряних мас в чотирьох напрямках. Це забезпечує якісний обмін температури в приміщенні, а значить, кондиціонеру потрібно менше часу і енерговитрат для досягнення оптимальної температури.
- Електроспоживання 220 В, 50 Гц
- Клас енергоспоживання А++
- Гарантія 24 міс. Додаткова гарантія 36 міс. *
Функціональні можливості:
Технологія "Інвертер".
Кондиціонер розроблений за унікальною Inverter технології. Даная технологія дозволяє постійно підтримувати задану температуру з найменшими енерговитратами. Такий кондиціонер може працювати на обігрів при більш низьких температурах зовнішнього повітря.
Функція "Wi-Fi ready".
Функція Wi-Fi ready – можливість встановлення модулю Wi-Fi для віддаленного керування через смартфон або планшет за допомогою мережі Інтернет. Модуль Wi-Fi — Модуль керування кондиціонером через Wi-Fi, з кабелем, що вбудовується у внутрішній блок. (Модуль Wi-Fi до кондиціонера купують окремо).
Функція самодіагностики.
Функція сомодіагностики – контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
Прихований електронний дисплей.
Панель внутрішнього блоку оснащена прихованим електронним дисплеєм.
Робота на обігрів при зовнішній температурі до -20°С.
Крім охолодження, кондиціонер здатний також працювати в режимі «Обігрів». Його потужність дозволяє опалювати приміщення навіть при зовнішній температурі нижче нуля (до -20 ° С).
Точна підтримка температури.
Залежно від теплового навантаження в приміщенні, побутовий кондиціонер регулює швидкість обертання мотора компресора, постійно підтримуючи задану температуру до найменшої точності.
Тривимірне розповсюдження повітря вентилятором внутрішнього блоку.
Технологія тривимірного розподілу повітря сприяє рівномірній циркуляції повітряних мас в чотирьох напрямках. Це забезпечує якісний обмін температури в приміщенні, а значить, кондиціонеру потрібно менше часу і енерговитрат для досягнення оптимальної температури.
Режим Турбо.
Інтенсивне охолодження до 16 °С в режимі охолодження або інтенсивний обігрів до 31°С в режимі обігріву.
Автоматичний режим сну.
Модель також обладнана нічним режимом, який дозволяє працювати пристрою тихіше, підвищуючи або знижуючи температуру повітря, відповідно до біоритмів людського сну. За рахунок цього також значно знижується електроспоживання.
Авторестарт.
Функція «Авторестарт» дає можливість автоматично ввімкнутися і відновити колишні налаштування в разі, якщо живлення було випадково або навмисно відключено.
Таймер (вмк. / вимк.).
Таймер кондиціонера можна запрограмувати на роботу протягом певного часу. Після закінчення роботи, пристрій вимкнеться самостійно. Таймер дозволяє також заздалегідь встановити час, коли кондиціонер повинен почати свою роботу.
Енергозберігаючий режим Eco.
Енергозберігаючий режим Eco заощадить електроенергію в будинку без втрати якості роботи при будь-якій заданій температурі.
Миється передня решітка і фільтр внутрішнього блоку.
Завдяки тому, що миється передня решітка і фільтр внутрішнього блоку, кондиціонер може бути обслужений набагато ретельніше.
Екологічно безпечний холодоагент - фреон R32.
R32 (діфторметан) — високоефективний і, при правильному використанні, абсолютно безпечний для екології та здоров'я людини холодоагент, який значно покращує продуктивність роботи систем кондиціонування повітря.
Клас енергоспоживання - «A++».
Клас «A++» має найнижче енергоспоживання і є самим енергоефективним. Коефіцієнт енергоефективності SCOP 4. Кондиціонер комбінує в собі ідеальне співвідношення енергоефективності і продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3.73 |
| EER | 3.25 |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.3 |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 6.5 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 24 |
| Витрати повітря, куб.м / ч | 420 / 420 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм/9 мм |
| Класс енергоефективності | А++ |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 30 |
| Макс. температура на охолодження | 53 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 1552 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 9 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Наявність та типи фільтрів | Стандартний повітряний фільтр |
| Особливості | дешевый кондиціонер |
| Площа | 25 кв.м |
| Режим обігріву | стандартний |
| Режим роботи | Охолодження, обігрів, вентиляція |
| Робота на обігрів при температурі | -20 °C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 50 / 47 / 43 / 35 / 32 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 60 |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Споживана потужність (обігрів/охолодження) | 240-1552 |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Управління з мобільного додатку по Wi-Fi | Немає |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 698 х 255 х 190 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 777 х 498 х 290 |






