Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Olmo Edge Inverter NEW надійна модель, з лаконічним дизайном і компактним розміром внутрішнього блоку. У настінних кондиціонерах СЕРІЇ EDGE, присутні всі необхідні функції для ефективної роботи: функція контролю температури “I FEEL”-дозволяє контролювати температуру безпосередньо поруч з користувачем; режим комфортного сну “MAGIC SLEEP”- кондиціонер автоматично, в залежності від режиму роботи, обере оптимальне значення температури повітря і швидкості вентилятора.
- Інноваційна технологія «HEALTHY CLEANING» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника
- Режими роботи : охолодження/обігрів/осушення/вентиляція
- Робочий діапазон від — 15 до 43 °C
- Технологія «SMART FLOW» — комфортне охолодження і обігрів без протягів
- Вбудована система самоочищення випарника внутрішнього блоку — функція «CLEAN INSIDE»
- Комплекс самодіагностики «AUTO — GUARD»
- Вбудований модуль автоматичного перезапуску «RELOAD»
- Функція «Сlever TIMER» -таймер на 24 години (включення/виключення)
- Розробка «PIPE TWINS» — два варіанта підключення дренажу (правий або лівий)
- Конструкція внутрішнього блоку, що легко очищається
- Антикорозійне покриття «GOLD FLASH»
- Надійний інверторний компресор підвищеним ресурсом роботи
- Функція здорового осушення «DRY AIR»
- Ексклюзивний неповторний дизайн
- ABC пластик найвищої якості
- Дворозрядний дисплей c м’яким підсвічуванням «ENIGMA LIGHTS»
- Режим комфортного сну «MAGIC SLEEP»
- Ширококутні жалюзі
- Пульт ДУ з режимом реального часу і підсвічуванням
- Режим чергового економічного опалення +8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.2 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 15 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 45 |
| Витрати повітря, куб.м / ч | 1150 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 9 мм, 16 мм |
| Класс енергоефективності | A++ |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 2040 |
| Максимальний перепад висот, м | 5 |
| Маркування кондиціонера | 24 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 70 кв.м |
| Режим обігріву | стандартний |
| Режим роботи | осушення,охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -15 °C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 36/39/43/46 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 55 |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Споживана потужність (обігрів/охолодження) | 7,07(1,00-6,90) кВт |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1085×315×236 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 860X650X310 |

