Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СЕРІЯ INVENTA сучасна модель, яка поєднує у собі практичний дизайн внутрішнього блоку та широкий функціонал, що задовольнить всі ваші потреби. Ергономічний пульт з підсвічуванням має просте інтуїтивне управління. Функція контролю температури “I FEEL”- дозволяє контролювати температуру безпосередньо поруч з користувачем, а в режимі комфортного сну “MAGIC SLEEP”- кондиціонер автоматично, в залежності від режиму роботи, обере оптимальне значення температури повітря і швидкості вентилятора.
- Режими роботи : охолодження/обігрів/осушення/вентиляція
- Робочий діапазон від -7 до 43 °C
- Технологія «SMART FLOW» — комфортне охолодження і обігрів без протягів
- Комплекс самодіагностики «AUTO — GUARD»
- Вбудований модуль автоматичного перезапуску «RELOAD»
- Функція «Сlever TIMER» -таймер на 24 години (включення/виключення)
- Розробка «PIPE TWINS» — два варіанта підключення дренажу (правий або лівий)
- Конструкція внутрішнього блоку, що легко очищається
- Антикорозійне покриття «Anti-corrosion flash»
- Функція здорового осушення «DRY AIR»
- Ексклюзивний неповторний дизайн
- ABC пластик найвищої якості
- Дворозрядний дисплей c м’яким підсвічуванням «ENIGMA LIGHTS»
- Режим комфортного сну «MAGIC SLEEP»
- Ширококутні жалюзі
- Пульт ДУ з режимом реального часу і підсвічуванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 3 |
| SEER | 3.4 |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 7,5 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 26 |
| Витрати повітря, куб.м / ч | 550 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм, 12 мм |
| Класс енергоефективності | А |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 0,9/1,01 кВт |
| Максимальний перепад висот, м | 5 |
| Маркування кондиціонера | 14 тис. BTU |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | дешевый кондиціонер |
| Площа | 35 кв.м |
| Режим обігріву | стандартний |
| Режим роботи | осушення,охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -7 °C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 29/32/38 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 53 |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 790×255×200 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 715×486×240 |





