Побутовий кондиціонер Digital DAC-24T6 (Wi-Fi ready) серії T6 призначений для охолодження або обігріву приміщень. Рекомендована площа 60 – 70 м².
- Настінний кондиціонер спліт типу
- Функція Wi-Fi ready – можливість встановлення модулю Wi-Fi для віддаленного керування через смартфон або планшет за допомогою мережі Інтернет. Модуль Wi-Fi — Модуль керування кондиціонером через Wi-Fi, з кабелем, що вбудовується у внутрішній блок. (Модуль Wi-Fi до кондиціонера купують окремо).
- Екологічно безпечний холодоагент R410a
- Охолодження та обігрів (при зовнішній температурі до -7°С)
- Функція сомодіагностики – контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
- Функція авторестарту та видалення вологи. При тимчасовій зупинці подачі живлення кондиціонер відключається. Після поновлення живлення кондиціонер вмикається автоматично зі збереженням всіх налаштувань.
- Гідрофільне покриття теплообмінників внутрішнього та зовнішнього блоків (IU + OU). Алюмінієві пластини теплообмінника мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, яке забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку. А це, в свою чергу, не дозволяє швидко утворюватися цвілі та запобігає розповсюдженню бактерій, забезпечуючи більш ефективну роботу кондиціонера.
- Панель внутрішнього блоку з прихованим дисплеєм
- Пульт дистанційного управління бездротовий інфрачервоний
- Стандартний повітряний фільтр служить для очищення повітря від пилу і летючих речовин
- Генератор негативних іонів (іонізатор). Забезпечує антибактеріальний ефект, іонізує повітря, знищує неприємні запахи, видаляє з повітря небажані хімічні сполуки. Встановлюється біля вихідного отвору для повітря. Іонізація повітря відбувається шляхом електричних процесів. Генератор-іонізатор має довгий строк служби.
- Електроспоживання 220 В, 50 Гц
Гарантія 24 міс. Додаткова гарантія 36 міс. *
* Додаткова розширена гарантія терміном на 3 роки надається в разі проведення щорічного профілактичного обслуговування кондиціонера авторизованими сервісними центрами і монтажними компаніями. Під гарантійним обслуговуванням в цей період маються на увазі безкоштовні роботи по усуненню недоліків в роботі кондиціонера, які виникли з вини заводу-виготовлювача.
Функціональні можливості:
| | Прихований електронний дисплей. Панель внутрішнього блоку оснащена прихованим електронним дисплеєм. | |
| Функція "Wi-Fi ready". Функція Wi-Fi ready – можливість встановлення модулю Wi-Fi для віддаленного керування через смартфон або планшет за допомогою мережі Інтернет. Модуль Wi-Fi — Модуль керування кондиціонером через Wi-Fi, з кабелем, що вбудовується у внутрішній блок. (Модуль Wi-Fi до кондиціонера купують окремо). | ||
Функція самодіагностики. | ||
| Робота на обігрів при зовнішній температурі до -7°С. Крім охолодження, кондиціонер здатний також працювати в режимі «Обігрів». Його потужність дозволяє опалювати приміщення навіть при зовнішній температурі нижче нуля (до -7 ° С). | ||
| Генератор негативних іонів (іонізатор). Забезпечує антибактеріальний ефект, іонізує повітря, знищує неприємні запахи, видаляє з повітря небажані хімічні сполуки. Встановлюється біля вихідного отвору для повітря. Іонізація повітря відбувається шляхом електричних процесів. Генератор-іонізатор має довгий строк служби. | ||
| Режим Турбо. Інтенсивне охолодження до 16 °С в режимі охолодження або інтенсивний обігрів до 31°С в режимі обігріву. | ||
| Автоматичний режим сну. Модель також обладнана нічним режимом, який дозволяє працювати пристрою тихіше, підвищуючи або знижуючи температуру повітря, відповідно до біоритмів людського сну. За рахунок цього також значно знижується електроспоживання. | ||
| Авторестарт. Функція «Авторестарт» дає можливість автоматично ввімкнутися і відновити колишні налаштування в разі, якщо живлення було випадково або навмисно відключено. | ||
| Таймер (вмк. / вимк.). Таймер кондиціонера можна запрограмувати на роботу протягом певного часу. Після закінчення роботи, пристрій вимкнеться самостійно. Таймер дозволяє також заздалегідь встановити час, коли кондиціонер повинен почати свою роботу. | ||
| Енергозберігаючий режим Eco. Енергозберігаючий режим Eco заощадить електроенергію в будинку без втрати якості роботи при будь-якій заданій температурі. | ||
| Миється передня решітка і фільтр внутрішнього блоку. Завдяки тому, що миється передня решітка і фільтр внутрішнього блоку, кондиціонер може бути обслужений набагато ретельніше. | ||
| Екологічно безпечний холодоагент - фреон R410a. Найбільш часто використовуваний фреон в сучасних кондиціонерах. Жоден з його компонентів не містить хлору, тому він безпечний для озонового шару (озоноруйнуючий потенціал дорівнює нулю). Цей фреон приходить на зміну R-22, який руйнує озоновий шар, і виробництво якого обмежено Монреальським протоколом. | ||
| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 7.2 Вт |
| Потужність охолодження | 7.03 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3.63 |
| EER | 3.22 |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 10.5 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 43 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм/12 мм |
| Класс енергоефективності | А |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 24 |
| Макс. температура на охолодження | 43 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 2180 |
| Максимальний перепад висот, м | 5 |
| Мін. температура на охолодження | 14 |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Наявність та типи фільтрів | Стандартний повітряний фільтр |
| Особливості | дешевый кондиціонер |
| Площа | 70 кв.м |
| Режим обігріву | стандартний |
| Робота на обігрів при температурі | -7 °C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 37дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 43дБ |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Споживана потужність (обігрів/охолодження) | 1500 Вт |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Управління з мобільного додатку по Wi-Fi | Немає |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 910 х 294 х 206 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 886 x 605 x 357 |





