Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний кондиціонер Mitsushito серії LIG2
Преміальна серія інверторної спліт-системи LIG2 забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди екології. Модель поєднує в собі якісну збірку, інноваційний дизайн та високу продуктивність кондиціонера за мінімальних енерговитрат. Інверторний компресор забезпечує ефективне керування параметрами системи з економією електроенергії. Оновлений пульт дистанційного керування з функцією «I FEEL» створює нові можливості управління клімату в будинку. Фільтр «Холодна плазма» нейтралізує хвороботворні мікроорганізми у приміщенні. Режим "+8°C Heating Mode" забезпечує підтримання температури в режимі +8°C.
Функції
Здоров'я та комфорт
- Нічний режим
- Тепло/ Холод
- Незалежне осушення
- Безшумна робота
- Холодна плазма
- Режим комфортного сну
- Режим Turbo продуктивності
- Режим вентиляції
- Запуск зовнішнього блоку за низьких температур
Інтелектуальне управління
- Режим "I Feel"
- Можливість керування через WI-FI
- Режим «+8°C Heating Mode»
- Таймер
- Автоматичне хитання заслінки
- Увімкнення/вимкнення LED-дисплея
- Дисплей "88"
- Теплий запуск
- Функція самодіагностики
- Запам'ятовування жалюзі
- Режим Авто
- Низьковольтний запуск
- Автоматична адаптація напруги
Надійність
- Виявлення витоку холодоагенту
- Автоматична відтайка інею
- Антикорозійний захист
- Стабільна робота компресора на наднизьких частотах
- Автоматичний перезапуск
- Корпус з антикорозійним покриттям
Простота в обслуговуванні
- Панель, що легко миється
- Фільтр, що миється
- Зручне підключення електропроводки
Інноваційні технології:
- Завдяки імпульсному трансформатору SMPS, кондиціонер автоматично адаптується до нестабільної напруги від 85 до 256В.
- У кондиціонері є функція іонізації «Холодна плазма». При активації даного режиму забруднений потік повітря проходить через електромагнітне поле з високою напругою, де активними іонами кисню та водню знищуються бактерії, віруси та запахи.
- У режимі «I Feel», достатньо покласти пульт дистанційного керування неподалік від місця перебування людини і спліт-система забезпечить точну температуру повітря.
- У режимі «+8°C Heating Mode», пристрій підтримує в приміщенні стабільну температуру +8°C на обігрів із мінімальними витратами електроенергії, що є важливою перевагою для нежитлових та дачних будинків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsushito |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3.91 |
| EER | 3.68 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 11 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 33.5 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм/9 мм |
| Класс енергоефективності | А++ |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 48 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 970 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 12 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Функція електричного нагрівача компресора, холодна плазма, інтелектуальне розморожування / обігрів |
| Площа | 35 кв.м |
| Режим роботи | охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -15 °C |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | нічний режим роботи,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 845х289х209 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 848х596х320 |





