Преміальна серія інверторної спліт-системи LIG2 забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди екології. Модель поєднує в собі якісну збірку, інноваційний дизайн та високу продуктивність кондиціонера за мінімальних енерговитрат. Інверторний компресор забезпечує ефективне керування параметрами системи з економією електроенергії. Оновлений пульт дистанційного керування з функцією «I FEEL» створює нові можливості управління клімату в будинку. Фільтр «Холодна плазма» нейтралізує хвороботворні мікроорганізми у приміщенні. Режим "+8°C Heating Mode" забезпечує підтримання температури в режимі +8°C.
Фреон типу R-32
На 5% - збільшення енергоефективності кондиціонера.
Клас енергоефективності А++
Свідчить про надвисоку енергоефективності пристрою за мінімального споживання електроенергії.
Дбайливі
Технологія Cold Plasm aнасичує повітря активними іонами кисню та водню, що знищує бактерії, віруси та неприємні запахи.
Самостійні
У режимі Heating Modeздатні підтримувати температуру +8°С, що збереже житло від заморозків на період вашої відсутності.
Чутливі
Функція I Feel вимірює температуру навколо пульта дистанційного керування, щоб у всьому будинку була однакова температура.
Сучасні
Функція дистанційного керуваннячерез мережу WI-FI дозволить створити комфортні умови вдома ще до вашого повернення.
Універсальні
Інверторний компресордозволяє використовувати кондиціонер на охолодження (-15С~+50С) та для обігріву (-25С~+30С).
Просунуті
Використання електронного ТРВ.
Точна підтримка заданої температури.
Надійні
Імпульсний трансформатор SMPS.
Захист кондиціонера від перепаду напруги.
Ефективні
Використання дворядного теплообмінника. Збільшення ефективної площі теплообміну та покращення енергоефективності.
Стійкі
Присутність підігріву картера компресора та піддону.
Захист від обмерзання зовнішнього блоку та легкий запуск узимку.
Функції
Здоров'я та комфорт
- Нічний режим
- Тепло/ Холод
- Незалежне осушення
- Безшумна робота
- Холодна плазма
- Режим комфортного сну
- Режим Turbo продуктивності
- Режим вентиляції
- Запуск зовнішнього блоку за низьких температур
Інтелектуальне управління
- Режим "I Feel"
- Можливість керування через WI-FI
- Режим «+8°C Heating Mode»
- Таймер
- Автоматичне хитання заслінки
- Увімкнення/вимкнення LED-дисплея
- Дисплей "88"
- Теплий запуск
- Функція самодіагностики
- Запам'ятовування жалюзі
- Режим Авто
- Низьковольтний запуск
- Автоматична адаптація напруги
Надійність
- Виявлення витоку холодоагенту
- Автоматична відтайка інею
- Антикорозійний захист
- Стабільна робота компресора на наднизьких частотах
- Автоматичний перезапуск
- Корпус з антикорозійним покриттям
Простота в обслуговуванні
- Панель, що легко миється
- Фільтр, що миється
- Зручне підключення електропроводки
Інноваційні технології:
- Завдяки імпульсному трансформатору SMPS, кондиціонер автоматично адаптується до нестабільної напруги від 85 до 256В.
- У кондиціонері є функція іонізації «Холодна плазма». При активації даного режиму забруднений потік повітря проходить через електромагнітне поле з високою напругою, де активними іонами кисню та водню знищуються бактерії, віруси та запахи.
- У режимі «I Feel», достатньо покласти пульт дистанційного керування неподалік від місця перебування людини і спліт-система забезпечить точну температуру повітря.
- У режимі «+8°C Heating Mode», пристрій підтримує в приміщенні стабільну температуру +8°C на обігрів із мінімальними витратами електроенергії, що є важливою перевагою для нежитлових та дачних будинків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsushito |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувацькі характеристики | |
| EER | 3.5 |
| SCOP | 5.4 |
| Функції | нічний режим роботи,таймер 24 години |
| SEER | 7 |
| COP | 3.9 |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Білий |
| Площа | 70 кв.м |
| Режим роботи | охолодження та обігрів |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 36 міс. |
| Споживана потужність (обігрів/охолодження) | 2030 \ 2000 Ватт |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 3000 |
| Маркування кондиціонера | 24 тис. BTU |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 958х660х402 |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 16.5 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 59 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 41.5 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1078х325х246 |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Класс енергоефективності | А++ |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм/16 мм |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 30-46 |
| Тип компресора | Інвертор |
| Витрати повітря, куб.м / ч | 800 - 1250 |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 50 °C |
| Робота на обігрів при температурі | -25 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |





