Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний спліт-кондиціонер
Climate 5000i - це висока ефективність охолодження разом з усіма необхідними функціями для вашого комфорту.
- Клас енергоефективності А+++ на охолодження, А+ на обігрів
- Один внутрішній блок і один зовнішній блок
- Home Connect
- Рівень шуму внутрішнього блоку (високий | середній | низький | супернизький): 38 дБ | 33 дБ | 22 дБ | 21 дБ
- Звукова потужність внутрішнього блоку: 60 дБ
- Звукова потужність зовнішнього блоку: 64 дБ
- Розрахункове опалювальне навантаження для помірного клімату: 2,6 кВт
- Розрахункове навантаження охолодження: 3,3 кВт
- SCOP cезонний коефіцієнт продуктивності (помірний клімат): 4,3
- Заправка холодоагенту: 0,62 кг
- Контур охолодження: 681 кг CO2 екв
- CO2 - еквівалент: 0,675 т CO2 екв.
- Контур охолодження: негерметичний
Зовнішній блок
- Габаритні розміри зовнішнього блока ширина | висота | глибина: 765 мм 555 мм 303 мм
- Макс. робоча температура у режимі охолодження: 50 °C
- Мін. робоча температура у режимі охолодження: -15°C
- Макс. робоча температура у режимі обігріву: 24°C
- Мін. робоча температура у режимі обігріву: -15°C
Внутрішній блок
- Габаритні розміри внутрішнього блока ширина | висота | глибина: 802 мм 295 мм 200 мм
- Макс. робоча температура у режимі охолодження: 32°C
- Мін. робоча температура у режимі охолодження: -16°C
- Макс. робоча температура у режимі обігріву: 30°C
- Мін. робоча температура у режимі обігріву: 0°C
Переваги
- Забезпечення ідеального мікроклімату у приміщенні взимку і влітку. Завдяки інноваційним компонентам спліт-кондиціонер економить енергію і має на охолодження клас енергоефективності А+++. Дбайливе споживання енергії також забезпечують режим «Eco», функція «Gear», з вибором рівня потужності роботи, й режим очікування з потужністю в 1 Вт.
- Завдяки холодному каталітичному фільтру, біофільтру, фільтру високої щільності та технології іонізації, в приміщенні нейтралізуються бактерії, цвіль, віруси й інші шкідливі часточки, щоб ви могли насолодитись свіжим та чистим повітрям.
- Майте повний контроль із функцією 3D коливання, де ви контролюєте вертикальні та горизонтальні рухи жалюзі. Потік повітря автоматично переміщується, направляючись в кожен куточок кімнати, що забезпечує комфортний мікроклімат.
- Інверторний кондиціонер Climate 5000i має весь спектр необхідних для створення комфортного мікроклімату функцій: «слідуй за мою», нічний режим, режим «тиша», безшумний режим, антихолодне повітря й режим «турбо».
- Встановлення додаткового шлюзу (аксесуар) і керування налаштуваннями через додаток для контролю вашого комфорту навіть, коли ви не вдома. Пориньте у світ підключених приладів Bosch.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність обігріву | 3.8 Вт |
| Потужність охолодження | 3.5 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Ні |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна довжина комунікацій | 10 м |
| Максимальна температура | 55 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Ні |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 55 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 802 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 0.89 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 0.89 Вт |






