Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інверторний спліт-кондиціонер
Climate 5000i - це висока ефективність охолодження разом з усіма необхідними функціями для вашого комфорту.
- Клас енергоефективності А+++ на охолодження, А+ на обігрів
- Один внутрішній блок і один зовнішній блок
- Home Connect
- Рівень шуму внутрішнього блоку (високий | середній | низький | супернизький): 37 дБ | 32 дБ | 22 дБ | 21 дБ
- Звукова потужність внутрішнього блоку: 56 дБ
- Звукова потужність зовнішнього блоку: 60 дБ
- Розрахункове опалювальне навантаження для помірного клімату: 2,6 кВт
- Розрахункове навантаження охолодження: 2,6 кВт
- SCOP cезонний коефіцієнт продуктивності (помірний клімат): 4,2
- Заправка холодоагенту: 0,62 кг
- Контур охолодження: 680 кг CO2 екв
- CO2 - еквівалент: 0,675 т CO2 екв.
- Контур охолодження: негерметичний
Зовнішній блок
- Габаритні розміри зовнішнього блока ширина | висота | глибина: 765 мм | 555 мм | 303 мм
- Макс. робоча температура у режимі охолодження: 50°C
- Мін. робоча температура у режимі охолодження: -15°C
- Макс. робоча температура у режимі обігріву: 24°C
- Мін. робоча температура у режимі обігріву: -15°C
Внутрішній блок
- Габаритні розміри внутрішнього блока ширина | висота | глибина: 802 мм | 295 мм | 200 мм
- Макс. робоча температура у режимі охолодження: 32°C
- Мін. робоча температура у режимі охолодження: -16°C
- Макс. робоча температура у режимі обігріву: 30°C
- Мін. робоча температура у режимі обігріву: 0°C
Переваги
- Забезпечення ідеального мікроклімату у приміщенні взимку і влітку. Завдяки інноваційним компонентам спліт-кондиціонер економить енергію і має на охолодження клас енергоефективності А+++. Дбайливе споживання енергії також забезпечують режим «Eco», функція «Gear», з вибором рівня потужності роботи, й режим очікування з потужністю в 1 Вт.
- Завдяки холодному каталітичному фільтру, біофільтру, фільтру високої щільності та технології іонізації, в приміщенні нейтралізуються бактерії, цвіль, віруси й інші шкідливі часточки, щоб ви могли насолодитись свіжим та чистим повітрям.
- Майте повний контроль із функцією 3D коливання, де ви контролюєте вертикальні та горизонтальні рухи жалюзі. Потік повітря автоматично переміщується, направляючись в кожен куточок кімнати, що забезпечує комфортний мікроклімат.
- Інверторний кондиціонер Climate 5000i має весь спектр необхідних для створення комфортного мікроклімату функцій: «слідуй за мою», нічний режим, режим «тиша», безшумний режим, антихолодне повітря й режим «турбо».
- Встановлення додаткового шлюзу (аксесуар) і керування налаштуваннями через додаток для контролю вашого комфорту навіть, коли ви не вдома. Пориньте у світ підключених приладів Bosch.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Мощность обогрева | 2.6 Вт |
| Мощность охлаждения | 2.6 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Нет |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 4 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Максимальная длина коммуникаций | 10 м |
| Максимальная температура | 55 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | ручная |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Нет |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 19 дБ |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 28.8 кг |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Глубина внешнего блока | 303 мм |
| Ширина внешнего блока | 765 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 11.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Ширина внутреннего блока | 802 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 0.67 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 0.67 Вт |






