Внутрішній блок Haier Pearl AS**PBAHRA-H

Новинка 2021! Новий рівень досконалості. Ультрафіолетова лампа, функція самоочищення теплообмінника та функція стерилізації 56 °C — кондиціонери серії Pearl наносять потужний удар вірусами та бактеріями! Завдяки функціональності та лаконічному дизайну, цей кондиціонер здатний стати незамінним помічником у створенні мікроклімату та справжньою окрасою вашого інтер'єру
Ультрафіолетова лампа

Вбудована у внутрішній блок кондиціонера ультрафіолетова лампа, з робочої довгої хвилі — 254 нанометра знищує молекулярну структуру ДНК шкідливих вірусів і бактерій, що надає вам додатковий захист вашого приміщення, без застосування хімічних засобів

Кондиціонери серії Pearl виконують функцію стерилізатора та можуть бути рекомендовані до застосування в медичних, шкільних та інших учнях із підвищеними вимогами до знезараження повітря
Функция Self-Clean

Запатентована компанією Haier технологія Self-clean покликана мінімізувати клопоти, пов'язані з обслуговуванням і чищенням кондиціонера. У процесі експлуатації на поверхнях теплообмінника накопичуються пил, мікроби, бактерії, грибок та інші шкідливі організми. Тепер очищення випарника можна запустити натисканням однієї кнопки. Суть Self-Clean полягає в тому, що кондиціонер наморожує невеликий шар інею на поверхнях теплообмінника, а після — вмикає режим відтавання, унаслідок якого рідина виштовхується разом із брудом, очищаючи теплообмінник. Цикл очищення має тривалість приблизно 20 хвилин, упродовж яких відбувається очищення як внутрішнього, так і зовнішнього блоків, що дає змогу неабияк скоротити витрати на регулярне сервісне обслуговування кондиціонера
Стерелізація 56 °C

У кондиціонері передбачена функція знезараження теплообмінника внутрішнього блока, через нагрівання його до 56 °C упродовж 30 хвилин. Це дає змогу зменшити ризик появи цвілі та бактерій на його поверхні
Віддалене керування (WI-FI)

Повноцінне керування кондиціонером доступне з будь-якої точки земної кулі та надає такі можливості:
- КЕРУВАННЯ НЕДІЛЬНИМ ТАЙМЕРОМ дає змогу програмувати режим роботи кондиціонера, швидкість вентилятора та температуру
- ГРУППОВЕ КЕРУВАННЯ, якщо у вас кілька кондиціонерів, ви можете централізовано керувати ними об'єднавши в групи
- УВАГА в разі потреби застосунок показує спливні повідомлення (наприклад, нагадування про чищення фільтра)
- ДИАГНОСТІКА НЕІСПРЯМИНОСТІВ інформація про стан системи, можливі несправності та коди помилок тепер доступна в смартфоні
Застосунок Haier Smart Air 2 доступний для Android або iOS
Дбайливий обдув



Залежно від режиму кондиціонер автоматично змінює напрямок потоку, розподіляючи охолоджене повітря вздовж стелі, а підігрітий — у зону підлоги
Швидке та просте встановлення кондиціонера

Інженери корпорації Haier приділили особливу увагу простоті та зручності монтажу спліт-систем. Ряд удосконалень, які застосовані в обладнанні, дають змогу знизити час монтажу та вартість регулярного сервісного обслуговування

- НАЙКРАЩЕННА МОНТАЖНА ПЛАНКА завдяки продуманому дизайну монтажної планки тепер легко її правильно позиціювати й безпомилково намеити отвори для кріплення
- НАДІЙНА ФІКСАЦІЯ зручний доступ і додаткові фіксувальні засувки скорочують час встановлення та роблять кріплення надійним
- ДОСТУП ДО ПЛАТЕ плата керування внутрішнього блока легко знімається для діагностики та заміни, не вимагаючи розбирання корпусу внутрішнього блока
- МОНТАЖ МАГІСТРАЛЕЙ економія часу встановлення завдяки збільшеному простору для прокладання фреонових магістралей і дренажної трубки
- ДОСТУП ДО ДВІГАТЕЛЮ діагностика та заміна вентилятора внутрішнього блока здійснюється без зняття випарника
- З'ЄМНА НІЖНЯ ПАНЕЛЬ під'єднання фреонових магістралей і підведення електроживлення виробляються максимально просто, завдяки знімній нижній панелі внутрішнього блока
- ДРІНАЖ конструкція дренажного піддона дає змогу під'єднувати зливний патрубок як праворуч, так і ліворуч, спрощуючи монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 320 мм |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 220 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 6,8 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 6,8 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Споживана потужність | 2,16 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 28 дБ дБ |
| Функції | wi-fi керування |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 975 мм |








