Опис товару "Mitsubishi Electric Настінні блоки Преміум Inverter Чорний"
Mitsubishi Electric — настінна інверторна спліт-система побутової серії Дизайн (Design Inverter), створена на прохання італійського підрозділу Mitsubishi Electric, де дизайну приділяється особлива увага. Крім внутрішнього блоку, виконаного в чорному кольорі, в лінійці представлені блоки в сріблястому та білому виконанні.
Робота при нижній температурній межі в режимі обігріву -15 ⁰C.
Внутрішній блок укомплектований фільтром, що має бактерицидні властивості за рахунок частинок срібла в його основі, ІЧ-пультом дистанційного керування з підсвічуванням дисплея та інтегрованим Wi-Fi інтерфейсом. Він відрізняється своєю тихою роботою, відмінною енергоефективністю та спеціальною системою повітряних напрямних, що створюють оптимальну форму та швидкість повітряного потоку.
Тижневий таймер дозволить Вам встановити час увімкнення/вимкнення та зміни необхідної температури в розрізі кожного дня (це не стосується зміни режиму роботи — охолодження або обігрів).
Режим "I save" дозволить зберегти набір як для режиму охолодження ("ECONO COOL"), так і для режиму обігріву. Це зручно для швидкого перемикання кондиціонера на економний режим роботи або для переходу до налаштувань, які Ви найчастіше використовуєте. Крім того, режим I save може використовуватися для чергового опалення, т.к. мінімальна задається температура в цьому режимі становить +10 ⁰C.
Зовнішній блок MUZ-EF25VG оснащений системою, що відключає силові ланцюги в режимі очікування, при цьому скорочуючи енергоспоживання.
Слід зазначити можливість встановлення спліт-системи на магістралі, що працювали з фреоном R22.
Країна-виробник Thailand.



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Electric |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Мультисплит-система |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внутреннего блока, мм | 307 мм |
| Гарантия | 36 мес. |
| Глубина внутреннего блока, мм | 233 мм |
| Класс энергоэффективности | A+++ |
| Маркировка кондиционера | 12 тыс. BTU |
| Мин. температура на обогрев | -15 °C |
| Мощность обогрева (кВт) | 4 кВт |
| Мощность охлаждения (кВт) | 3,5 кВт |
| Площадь | 35 м² |
| Режим работы | охлаждение и обогрев |
| Тип блока кондиционера | внутренний |
| Тип фреона | R-32 |
| Уровень шума | 19 дБ дБ |
| Цвет | Черный |
| Ширина внутреннего блока, мм | 890 мм |




