Опис товару "Mitsubishi Electric Настінні блоки Преміум Inverter Чорний"
Mitsubishi Electric — настінна інверторна спліт-система побутової серії Дизайн (Design Inverter), створена на прохання італійського підрозділу Mitsubishi Electric, де дизайну приділяється особлива увага. Крім внутрішнього блоку, виконаного в чорному кольорі, в лінійці представлені блоки в сріблястому та білому виконанні.
Робота при нижній температурній межі в режимі обігріву -15 ⁰C.
Внутрішній блок укомплектований фільтром, що має бактерицидні властивості за рахунок частинок срібла в його основі, ІЧ-пультом дистанційного керування з підсвічуванням дисплея та інтегрованим Wi-Fi інтерфейсом. Він відрізняється своєю тихою роботою, відмінною енергоефективністю та спеціальною системою повітряних напрямних, що створюють оптимальну форму та швидкість повітряного потоку.
Тижневий таймер дозволить Вам встановити час увімкнення/вимкнення та зміни необхідної температури в розрізі кожного дня (це не стосується зміни режиму роботи — охолодження або обігрів).
Режим "I save" дозволить зберегти набір як для режиму охолодження ("ECONO COOL"), так і для режиму обігріву. Це зручно для швидкого перемикання кондиціонера на економний режим роботи або для переходу до налаштувань, які Ви найчастіше використовуєте. Крім того, режим I save може використовуватися для чергового опалення, т.к. мінімальна задається температура в цьому режимі становить +10 ⁰C.
Зовнішній блок MUZ-EF25VG оснащений системою, що відключає силові ланцюги в режимі очікування, при цьому скорочуючи енергоспоживання.
Слід зазначити можливість встановлення спліт-системи на магістралі, що працювали з фреоном R22.
Країна-виробник Thailand.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 307 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 233 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 6,8 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 6,1 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 27 дБ дБ |
| Колір | Чорний |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 890 мм |




