Опис"Mitsubishi Electric Настінні блоки Дизайн Black Inverter"
Mitsubishi Electric — настінна інверторна спліт-система побутової серії Дизайн (Design Inverter), створена на прохання італійського підрозділу Mitsubishi Electric, де дизайну приділяється особлива увага. Крім внутрішнього блока, зробленого в чорному кольорі, у лінійці представлені блоки в сріблястому та білому виготовленні.
Робота за нижньої температурної межі в режимі обігріву — 15 0C.
Внутрішній блок укомплектований фільтром, що має бактерицидні властивості завдяки частинкам срібла в його основі, ІЧ-пульт дистанційного керування з підсвіткою дисплея й інтегрованим Wi-Fi інтерфейсом. Він вирізняється своєю тихою роботою, чудовою енергоефективністю та спеціальною системою повітряних напрямних, що створюють оптимальну форму та швидкість повітряного потоку.
Тижневий таймер дасть змогу встановити час вмикання/вимикання та зміни необхідної температури в розрізі щодня (це не стосується зміни режиму роботи — охолодження або обігріву).
Режим "I save" дасть змогу зберегти набір як для режиму охолодження (ECONO COOL), так і для режиму обігрівання. Це зручно для швидкого перемикання кондиціонера на економічний режим роботи або для переходу до найчастіше використовуваних параметрів. Крім того, режим I save може використовуватися для ще одного опалення, тому що мінімальна задана температура в цьому режимі становить +10 °C.
Зовнішній блок MUZ-EF25VG обладнаний системою, що вимикає силові ланцюги в режимі очікування, водночас скорочуючи енергоспоживання.
Треба зазначити можливість встановлення спліт-системи на магістралі, що працювала з фреоном R22.
Країна-виробник Таїланду.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 299 мм |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 195 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,2 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,5 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Чорний |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 885 мм |







