Опис товару "Midea Blanc Inverter настінні блоки"
Функція «Super Cool 17°C».
Функція «+8°C».
Wi-Fi (опціонально)
Авторестарт
Тихий режим для комфортного сну
Гідрофільне покриття теплообмінників
Самодіагностика
Самоочистка
Таймер
Фільтр повітря повненої щільності
Датчик температури на ПДК
Режим PDU «Улюблений режим»
Синій плавник
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Компресор DC inverter
Двигун DC inverter зовнішнього блоку
Зовнішній блок дизайну "Діамант"
Нічний режим
Виявлення витоку холодоагенту
Озонобезпечний фреон R32
Охолодження за низької температури навколишнього середовища
Режим Eco
Режим осушення повітря
Турбо режим
Самоочистка
Слідуй за мною
Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею
Технологія 180-градусного інверторного перетворення

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Страна производитель | Гонконг |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Мультисплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внутреннего блока, мм | 285 мм |
| Гарантия | 36 мес. |
| Глубина внутреннего блока, мм | 205 мм |
| Класс энергоэффективности | A+++ |
| Маркировка кондиционера | 12 тыс. BTU |
| Мин. температура на обогрев | -15 °C |
| Мощность обогрева (кВт) | 4,1 кВт |
| Мощность охлаждения (кВт) | 3,5 кВт |
| Площадь | 35 м² |
| Потребляемая мощность | 48 Вт |
| Режим работы | охлаждение и обогрев |
| Тип блока кондиционера | внутренний |
| Тип фреона | R-410A |
| Уровень шума | 25 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина внутреннего блока, мм | 805 мм |




