Опис товару "TCL Inverter Multi FMA-42I5HD/DVO (5 port)"
Мультиспліт системи забезпечують зручне й ефективне охолодження й обігрівання в декількох приміщеннях одночасно. До одного зовнішнього блока мультиспліт системи EWT Clima можна під'єднати від 2 до 5 внутрішніх блоків. У межах серії універсальні зовнішні блоки допускають майже вільне компонування (одночасне під'єднання) від 1 до 4 внутрішніх блоків різного типу та потужності. Зовнішні блоки обладнані DС-інверторними двороторними компресорами зі зниженим вібраційним навантаженням і широким діапазоном регулювання продуктивності. Для продуктивнішої роботи на обігрівання в умовах холодних низьких температур зовнішні блоки модельного ряду 2024 обладнані підігрівом піддона.
DС-інверторний двороторний компресор зі зниженим вібраційним навантаженням
низьким рівнем шуму
клас енергоефективності А++
корпус з антикорозійним покриттям
7 швидкостей вентилятора
обладнані підігрівом піддона
холодоагент R32
покриття Blue Fin
Робота на охолодження до -15 °C
на обігрівання до -25 °C



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 910 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 400 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 42 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 12,2 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 12,2 кВт |
| Площа | 120 м² |
| Споживана потужність | 3,81 кВт |
| Тип блока кондиціонера | зовнішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 70 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1005 мм |


