Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Спліт Mitsubishi Heavy SRK-ZS-W — новинка 2019 року від Mitsubishi Heavy, на новому 32 фреоні, що уособлює бездоганність стильного дизайну, потужні робочі характеристики та розширену функціональність.
Ці інверторні кондиціонери створені на базі лінійки SRK-SZX і трохи схожі на її за дизайном, але чималі удосконалення та різні інноваційні впровадження дають змогу віднести новинку до преміального ринкового сегмента.
- Велика кількість різних режимів і функцій дає змогу легко вибирати відповідний.
- Низький рівень шуму роботи дає змогу зручно використовувати ці спліт-системи навіть у нічну пору.
- Ефективна система фільтрації піклується про здоров'я користувача та чистоту повітря в приміщенні.
- Елегантний дизайн внутрішнього блока відповідає найсучаснішим тенденціям — справжня прикраса для інтер'єру будь-якого стилю.
- Показник енергоефективності А++ (економність — не останнє питання для майбутнього володаря сплита Mitsubishi Heavy).
Системи прості в монтажі й обслуговуванні. Знімна передня панель надає швидкий доступ до внутрішніх елементів і неабияк полегшує догляд і сервісне обслуговування техніки.
Спліт Mitsubishi Heavy Premium — чудове рішення для кондиціонування приміщень будь-якого призначення, від житлових до адміністративних і громадських.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 290 мм |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 230 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,2 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,5 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 870 мм |








