Опис"Gree Повільно-стельові внутрішні блоки Inverter"
GREE Повільно-стельові блоки — це універсальні моделі, які можуть кріпитися як на площині стелі, так і на стіні (у 30 см від поверхні підлоги. Блоки такого типу часто стають варіантом, єдино можливим для встановлення в офісах, де є суцільнозтілені або слабо укріплені стіни. стелю.
Керуються такі блоки за допомогою бездротового пульта дистанційного, хоча тут можливо і використання провідних пультів.
Виробник GREE пропонує 3 Напольно-стельові моделі: типорозміри 12, 18 і 24. Всі вони інверторні з класом енергоспоживання A+ і мають дві робочі швидкості. Працюють блоки GREE на сучасному фреоні R32. Усі моделі обладнані автоматичним захистом від перепадів напруги, мають систему самодіагностики та систему «теплий старт», що запобігає подаванню холодних повітряних мас у режимі обігріву.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 225 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 700 мм |
| Мін. температура на обігрівання | -22 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 5,50 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 5,00 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1220 мм |




