Насолоджуйтеся розумним життям
AI Auto Cooling
Живіть розумно разом з AI Auto Cooling*. Ця технологія автоматично оптимізує різні режими, аналізуючи умови в приміщенні та моделі використання**.
* Необхідно під'єднання до Wi-Fi та вхід в акаунт Samsung.** Зберігає користувацькі дані, інформацію про переваги та моделі використання, щоб пропонувати відповідні для вас варіанти.
Знижує рівень шуму та енергоспоживання на 73%*
Цифровий інвертор із технологією Boost
Заощаджуйте гроші щодня завдяки енергоефективному цифровому інвертору з технологією Boost. Він підтримує бажану температуру з меншими коливаннями. Крім того, пристрій обладнаний неодимовими магнітами та подвійним глушником, тому працює ефективно та тихо, що також позитивно впливає на термін експлуатації. А ще кондиціонер знижує енергоспоживання до 73%*.
* Випробування проводилися на моделі AR09TXCAAWKNEU проти звичайної моделі Samsung AQ09TSLXEA.
Створений, щоб швидше охолоджувати більшу площу
Режим Fast Cooling
Забезпечує швидше охолодження всього приміщення, щоб вам було завжди комфортно. Цифровий інвертор із технологією Boost охолоджує повітря на 43%* швидше. Його вдосконалена конструкція вирізняється збільшеним на 15% вентилятором, на 18% ширшим впускним отвором і збільшеною на 31% шириною лопатей. Тому прохолодне повітря розподіляється далі та більше завширшки** на відстань до 15 метрів.
* Випробування проводилися на моделі AR12TXCAAWKEU проти звичайної моделі Samsung AQ12EASER. ** Випробування проводилися на моделі AR24TXFCAWKNEU.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Гонконг |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,2 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,5 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-410A |
| Колір | Білий |








