Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис "Mitsubishi Heavy Касетні блоки FDTC VH1 Inverter"
- режим ECO (опція);
- Автокерування жалюзі;
- Запам'ятовування позиції жалюзі;
- Гойдання жалюзі вгору/вниз;
- Режим осушки;
- Комфортний запуск;
- Нічний режим;
- чергове опалення;
- Тижневий таймер;
- Таймер сну;
- Таймер вмик./вимк.;
- Блокування дітей;
- Керування через Wi-Fi (опція);
- Система автоматичного видалення інею;
- функція самодіагностики;
- Автоматичний перезапуск;
- Вбудований дренажний насос;
- Пульт дистанційного керування (опція).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 248 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 570 мм |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Потужність обігріву (кВт) | 6,7 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 6 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 570 мм |


