Опис "Panasonic Настінні блоки Deluxe Inverter"
Panasonic серії E (Deluxe) — це серія кондиціонерів, що містить у собі всі останні технологічні новинки та відповідає останнім стандартам ефективності й екологічної безпеки.
Споживання енергії інверторного спліт системою Panasonic серії Deluxe знижене майже вдвічі: після досягнення заданої температури кондиціонер починає працювати на мінімальній потужності для запобігання витратам споживання енергії. А завдяки вдосконаленій технології Econavi, що розпізнає наявність людини в приміщенні, його активність, прямого сонячного світла, споживання електроенергії вдалося скоротити на 65%.
Новітня технологія I-AutoX із системою подвійних жалюзі Aerowings, а також новим алгоритмом роботи компресора P-Tech — дає змогу домогтися максимально швидкого охолодження, а також комфорту завдяки «ефекту холодного душу», за якого холодне повітря подається під стелю й далі опускається вниз без «ефекту протягу».
Оригінальні технології гіперхвильового інвертора та компресора e-scroll забезпечують ще досконаліше та точніше інверторне керування з розширеним діапазоном потужності та скороченим споживанням енергії, а також меншим шумом і вібрацією.
Точне та плавне регулювання температури допомагає усунути швидке зниження вологості в приміщенні під час підтримання заданої температури.
Удосконалена система очищення повітря Nanoe-G допомагає позбутися диму, пилку, алергенів і неприємних запахів. Система очищення повітря Nanoe-G дезактивує 99% шкідливих вірусів, бактерій і спор цвілі.
Датчик якості повітря є в постійному режимі контролю чистоти повітря в кімнаті. У разі підвищення ступеня забрудненості повітря автоматично запускається система очищення повітря.
Особливості:
- Функція м'якої осушки Mild Dry
- Рівень звуку внутрішнього блока 21 дБ + Режим безшумної роботи Quiet
- Режим швидкого охолодження/обогрівання Power
- 24-годинний таймер вмикання/вимикання
- Nanoe-G: іонізатор із функцією усунення запахів, алергенів, вірусів, бактерій
- Керування спрямованістю повітряного потоку
- Econavi: датчик активності та світла, економія 65% і комфорт.
- Пульт дистанційного керування з РК-дисплеєм
- Автоматичний дистанційний перезапуск і автоматичне перемикання режимів
- Функція самодіагностики та самоочищення
- Гарний дизайн
- Робота на обігрівання до -15 °C
- Теплообмінник Blue Fin з антикорозійним покриттям
- Гарантія на компресор 5 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Малайзія |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 296 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 236 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 4,4 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 3,5 кВт |
| Площа | 35 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 19 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 870 мм |





