Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 810 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 410 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 28 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -23 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 8,79 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 8,2 кВт |
| Площа | 80 м² |
| Споживана потужність | 2,5 кВт |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | зовнішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 19 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 946 мм |





