Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 774 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 249 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -23 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,3 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,04 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1100 мм |











