Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "SKYLUX SKH*-*UR3DI"
SKH*-*UR3DI — це надійна й енергоефективна модель, призначена для під'єднання до двох внутрішніх блоків, потужністю 4,1 кВт. Блок забезпечує стабільну роботу зі створення комфортного клімату в приміщеннях середнього розміру. Завдяки оптимізованій конструкції та використанню інноваційних технологій, SKH*-*UR3DI гарантує тиху роботу та низьке споживання енергії, що дає змогу знизити витрати. Міцний корпус і захисні функції забезпечують довговічність пристрою, навіть за інтенсивної експлуатації.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні |
|
| Рекомендована площа кв. | 35-40 |
| Обогрев Вт | 4500 |
| Охолодження Вт | 4100 |
| Фреон | R32 |
| SCOP W/W | 4,40 |
| SEER Вт/Вт | 8,00 |
| Номінальна споживана потужність обігрівання Вт. | 920 |
Зовнішній блок |
|
| Рівень шуму dB(A) | 47 |
| Вага без паковання кг | 28,5 |
| Вага в пакованні кг | 31 |
| Компресор | GMCC |
| Діаметр мідної труби — газ дюйм | Φ9.52x2 |
| Діаметр мідної труби — рідина дюйм | Φ6.35x2 |
| Макс. довжина магістралі м | 30 |
| Макс. перепад висот між блоками | 30 |
| Розмір без паковання (Ш х В х Г) мм | 715×540×240 |
| Розмір паковання (Ш x В x Г) мм | 830×600×335 |
| Температурний діапазон для обігрівання °C | -20°C...24°C |
| Температурний діапазон для охолодження °C | -15°C…+52°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLux |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 600 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 240 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 4,5 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 4,1 кВт |
| Площа | 35 м² |
| Споживана потужність | 0,92 кВт |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | зовнішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 47 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 830 мм |


