Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Канальна спліт-система Gree U-Match останнього покоління, яка використовує сучасні технології для збільшення продуктивності та створення найкомфортніших мікрокліматів. Завдяки високоефективним і потужним компресорам канальні кондиціонери Gree U-Match можуть підтримувати комфортну температуру в приміщеннях із великою площею.
Канальні кондиціонери Gree U-Match працюють на охолодження, обігрівання, вентиляцію й осушення. Крім того, у кондиціонерах передбачений автоматичний режим, робота якого забезпечується мікропроцесором, який вибирає режим, оптимальний за цієї температури повітря в приміщенні. Для зручності споживача в кондиціонерах також є таймер.
Захист від корозії зовнішнього блока Gree U-Match за допомогою спеціальних покриттів корпусу та конденсатора усуне появу іржі навіть в атмосфері вологого клімату. Використовувані технології інноваційні конструкторські рішення дали змогу неабияк знизити шумові характеристики кондиціонерів Gree U-Match.
Короткий опис спліт-системи Gree U-Match:
Канальні кондиціонери Gree U-Match працюють на охолодження, обігрівання, вентиляцію й осушення. Крім того, у кондиціонерах передбачений автоматичний режим, робота якого забезпечується мікропроцесором, який вибирає режим, оптимальний за цієї температури повітря в приміщенні. Для зручності споживача в кондиціонерах також є таймер.
Захист від корозії зовнішнього блока Gree U-Match за допомогою спеціальних покриттів корпусу та конденсатора усуне появу іржі навіть в атмосфері вологого клімату. Використовувані технології інноваційні конструкторські рішення дали змогу неабияк знизити шумові характеристики кондиціонерів Gree U-Match.
Короткий опис спліт-системи Gree U-Match:
- 9 типорозмірів канальних блоків;
- Робота на охолодження/обогрівання в діапазоні зовнішніх температур -7...+43oС / -7...+24oС;
- Компресор нового покоління;
- Озонобезпечний фреон R410A;
- Універсальні зовнішні блоки;
- Мають довжину міжблокової фреонової траси до 50 метрів, водночас перепад за висотою може досягати 30 метрів;
- У стандартній комплектації зовнішній блок має вбудований регулятор тиску конденсації. Це дає змогу експлуатувати кондиціонери U-Match у режимі охолодження за температури зовнішнього повітря до -7 °C;
- Керування кондиціонерами Gree U-Match здійснюється за допомогою дротового пульта керування або бездротового ІЧ-пульта;
- Низький рівень шуму та вібрацій зовнішнього блока;
- Висока енергоефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 830 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 330 мм |
| Маркування кондиціонера | 60 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -7 °C |
| Площа | 160 м² |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання, приплив свіжого повітря з вулиці (опція) |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Функції | таймер 24 години |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1235 мм |


