Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Slim-формат (215 мм);
- Функція "I Feel". Датчик температури в пульті ДК;
- Найвищий клас енергоефективності А: EER~3,93; C.O.P. 4,10;
- Внутрішній блок ідеально підходить для роботи в режимі теплового насоса, розміщується вздовж підлоги. Холодне повітря надходить у нижню частину блока, а тепле повітря подається вертикально вгору, що забезпечує максимально ефективне та швидке прогрівання приміщення;
- DC-інверторний роторний компресор за ліцензією Daikin нового покоління;
- Безпечний запуск і робота в діапазоні від 95 В до 260 В;
- Технологія «G-Matrik» — плавна та стабільна робота на наднизьких частотах (1 Гц);
- Noise Analysis Technology — практично безшумна робота внутрішнього та зовнішнього блоків;
- 45 Вт енергоспоживання в режимі очікування;
- Широкий температурний діапазон ефективної роботи: від -15oС на нагрівання та до +48oС на охолодження;
- Точний температурний контроль із точністю 0,5 °C;
- Індикація температури повітря всередині приміщення (потрібна та задана);
- Система «м'якого» старту компресора з пусковим струмом нижча за 5 А;
- Енергоощадний режим роботи;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти- запах»; фільтр «Антибактерицидний подавач»;
- фільтр «Нанотитановий антихімічний каталізатор»;
- Електричний пилоуловлювальний фільтр;
- Автоматичне розподілення повітря в режимі SWING;
- Turbo режим. Увімкнення/Вимикання одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятора для інтенсивного охолодження або нагрівання повітря в приміщенні;
- Автоматичний вибір режимів роботи: охолодження, обігрівання, осушення, вентиляція;
- Виняток обдування холодним повітрям завдяки затримки пуску вентилятора;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього обсягу приміщення;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
- Увімкнення/Вимикання підсвітки дисплея на внутрішньому блоці кондиціонера;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Режим комфортного сна SLЕЕР. Безшумна робота за спеціальною програмою в автоматичному режимі впродовж 8 годин. Забезпечує максимально сприятливі температурні умови для комфортного сну;
- Знімний префільтр, що миється, і лицьова панель;
- Таймер на увімкнення і вимкнення в діапазоні 24 години з кроком 1 хвилина;
- Показ на пульті ДК поточного часу доби;
- Блокування керування;
- Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
- Автоматична система захисту від зледеніння нового покоління Intelligent Preheating. На відміну від звичайної схеми розморожування «за часом» — у середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування відбувається тільки за наявності реальної потреби. Така сучасна технологія, очевидно, зменшує втрати електроенергії на непотрібні цикли розморожування;
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блока;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 600 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 215 мм |
| Додатково | тихий кондиціонер |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Площа | 35 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-410A |
| Функції | wi-fi керування |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 700 мм |








