Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Cooper&Hunter CH-D071PNK/CH-U071NK"
- функція інтелектуального розморожування;
- Екологічний фреон R410;
- нескладний процес монтажу;
- вентилятор невисокого рівня шуму;
- компактні розміри;
- Просунута система захисту від перепадів напруги;
- мийний фільтр розрахований на високий ресурс роботи;
- теплообмінник високої ефективності;
- система сама проводить діагностику основних порушень працездатності кондиціонера;


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 474 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 200 мм |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,4 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Споживана потужність | 2,15 кВт |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання, співвідношення, приплив свіжого повітря з вулиці |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1068 мм |





