Опис товару "Gree U-MATCH GUD160ZD/A-T/GUD160W/NHA-X"
Інверторні підлогово-стельові блоки серії U-Match — нове покоління напівпромислового обладнання, що дає змогу знизити витрату покупця. Завдяки цьому обладнанню забезпечується суттєве енергоощадження: клас енергоспоживання «А+», «А++».
Основне призначення — обслуговування комерційних об'єктів без підвісних стель, з неукріпленими стінами, а також приміщень із великою площею, де для кондиціонування потрібне напівпромислове обладнання.
Купуючи інверторні блоки U-Match, їхній власник отримує безліч переваг:
Зниження витрат на електроенергію.
Зручний монтаж: під стелею або стіною.
Рівномірне охолодження або обігрівання всієї площі приміщення.
Кондиціонери обладнані жалюзі з кутом нахилу 00-750.
Функція самоочищення.
Функція "теплий старт".
Невисока вартість монтажу, зручне обслуговування.
На відміну від неінверторних підлогово-стельових систем асортимент інверторних внутрішніх блоків, розширеною моделлю в типорозмірі 60 (доступно 9 моделей у типорозмірах 09-60).
Характеристики підлогово-стельових блоків серії U-Match дають змогу забезпечити кращий комфорт і ширший діапазон регулювання мікроклімату, які оцінять вимогливі користувачі.











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 665 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 235 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 60 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 17 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 16 кВт |
| Площа | 160 м² |
| Споживана потужність | 5,4 кВт |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання, співвідношення |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 45 дБ дБ |
| Функції | таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1570 мм |






